Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

18.01.2021

2020 w pigułce – zobacz, co działo się w NaviExpert!

Powoli przyzwyczajamy się już do nowej cyferki przy zapisywaniu daty, ale… zapraszamy Was na krótki skok w niedaleką przeszłość. Zobaczcie, jak rozwijaliśmy się przez ostatnich 12 miesięcy! 

Zdążyliśmy już o tym zapomnieć, ale rok 2020 rozpoczęliśmy od wprowadzenia do aplikacji jeszcze bardziej precyzyjnej prezentacji korków na trasie oraz ułatwień związanych z nową, pandemiczną rzeczywistością. To trudny i wymagający dla wszystkich czas, ale mimo to nie mieliśmy nawet zamiaru zwalniać tempa i w dalszej kolejności otrzymaliście dodatkowe opcje płatności w aplikacji, aby za abonamenty nawigacyjne płaciło się Wam jeszcze wygodniej (BLIK, przelew online, karta). Od pół roku natomiast dostępna jest funkcja „Mój styl jazdy”, która pomoże w ocenie Waszych umiejętności za kółkiem, a zarazem idealnie wpisuje się w naszą misję – poprawy bezpieczeństwa kierowców.

Pandemia nauczyła nas bardziej doceniać lokalne podróże, stąd też, w kolejnym kroku znacząco poszerzyliśmy bazę punktów oraz dodaliśmy do niej całe malownicze trasy, które znajdziecie w ramach kategorii POI Slow Road. W następnej kolejności nanieśliśmy w aplikacji zmiany mające na celu ułatwienie Wam aktualizowania punktów POI na mapie. Na koniec przeprowadziliśmy gruntowny lifting widoku mapy, aby korzystanie z niej było jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Najważniejsze zmiany to szybsze i płynniejsze przeglądanie okolicy, widok 3D oraz numeracja budynków. Zmianie uległo też oznakowanie remontowanych odcinków oraz fragmentów dróg w budowie.

15 urodziny NaviExperta

W zeszłym roku NaviExpert skończył 15 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje, w tym m.in.: chyba najdłuższą i największą zarazem obniżkę cen na abonamenty, konkurs urodzinowy z atrakcyjnymi nagrodami czy niespodzianki dla tych z Was, którzy są z nami najdłużej. Sami też odebraliśmy kilka nagród 🙂 Po raz kolejny już zajęliśmy  1. miejsce w niezależnym teście Auto Moto. Dziennikarze szczególnie docenili nas za znakomity system ostrzegania o kontrolach prędkości i wzorowe dane o limitach. Skuteczność i szybkość reagowania na nowe inwestycje drogowe w nawigacji za to została doceniona przez tygodnik Auto Świat, a w teście przeprowadzonym przez Auto Plus uznano NaviExpert za aplikację z najlepszym algorytmem wyszukiwania tras i objazdów w czasie rzeczywistym. Było się z czego cieszyć! 

Rzut oka na statystyki 

Zawsze podkreślamy, że nie byłoby NaviExpert bez Was. Niedowiarkom polecamy zajrzeć do statystyk, które mówią same za siebie… Tylko w 2020 roku pokonaliście 330 mln km z naszą aplikacją i uruchomiliście ją ponad 68 mln razy!

My też nie zwalnialiśmy tempa. Ostrzegaliśmy Was o 8,7 mln zdarzeń drogowych, zaktualizowaliśmy 130 tys. POI, nanieśliśmy na mapy ponad 30 tys. remontów drogowych. Od tych liczb aż kręci nam się w głowie!

Misja na 2021 – jeszcze bezpieczniej 

Nowy rok to nowa energia! Nie można lepiej określić tego, co od kilku miesięcy dzieje się w NaviExpert. Planujemy, dyskutujemy, pracujemy nad nowymi funkcjami. Dążymy do perfekcji i nieustannego udoskonalania algorytmów, dzięki którym omijacie korki, jesteście bezpieczni na drodze i z przyjemnością korzystacie z intuicyjnego interfejsu naszej aplikacji. Co jeszcze planujemy? Chcemy pojawić się na Android Auto i być jeszcze bliżej Was! Pomysłów jest dużo, poprzeczka postawiona wysoko, a my już nie możemy doczekać się Waszej reakcji na planowane zmiany. Jedno jest pewne – w 2021 roku będzie jeszcze bezpieczniej, oczywiście z NaviExpert!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...