Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

02.11.2020

Szybciej i prościej, czyli nowy widok mapy w NaviExpert

Do sklepu Google Play trafiła niedawno najnowsza wersja 12.01. NaviExpert a wraz z nią… zupełnie nowa mapa! Dzięki niej korzystanie z aplikacji jest łatwiejsze, szybsze i bardziej intuicyjne. 

W NaviExpert dbamy przede wszystkim o komfort Waszej jazdy. Testujemy nowe rozwiązania i staramy się, aby obsługa aplikacji była dla Was prosta i zrozumiała. Tym razem skupiliśmy się na odświeżeniu widoku samej mapy. Co dokładnie się zmieniło? 

Przeglądanie mapy

  • Nowa mapa to przede wszystkim szybsze i płynniejsze przeglądanie okolicy. Mapę możecie obracać w dowolnym kierunku. Jeżeli chcecie wrócić do początkowego widoku mapy zorientowanej na północ – wystarczy kliknąć w przycisk strzałki północy, który znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu.    
  • Kolejna nowość to widok 3D, który jest teraz dostępny nie tylko w trybie nawigacji, ale także przy przeglądaniu mapy. Widok można przełączyć za pomocą dwustopniowego przycisku, który odpowiada za lokalizowanie Waszej pozycji (ikona po prawej stronie, nad ikoną korków). 

Widok 3D i przycisk północ

Informacje na mapie

  • Zmieniliśmy także umiejscowienie podpisów ulic, które teraz znajdziecie wzdłuż dróg. Po mocniejszym przybliżeniu znajdziecie tam także numerację budynków, czyli coś, na co wielu z Was czekało. 

Numeracja budynków i podpisy wzdłuż ulic

  • Dodatkowo wszelkie remontowane odcinki oznaczyliśmy biało-czerwoną linią, natomiast fragmenty dróg w budowie – linią szarą. Te, tylko z pozoru niuanse, z pewnością pozwolą Wam jeszcze dokładniej zaplanować podróż oraz lepiej zrozumieć proponowaną przez samą nawigację trasę rekomendowaną. 

Remontowane odcinki

Drogi w budowie

Zachęcamy Was do testowania nowego wyglądu mapy i dzielenia się z nami obserwacjami. Razem tworzymy najlepszą nawigację samochodową w Polsce!

Nowy widok mapy znajdziecie w zakładce Mapa, a już niedługo w widoku nawigacji.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...

07.06.2023 | Nawigacja NaviExpert

Najpiękniejsze drogi w Polsce. Wyrusz...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka