Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

02.11.2020

Szybciej i prościej, czyli nowy widok mapy w NaviExpert

Do sklepu Google Play trafiła niedawno najnowsza wersja 12.01. NaviExpert a wraz z nią… zupełnie nowa mapa! Dzięki niej korzystanie z aplikacji jest łatwiejsze, szybsze i bardziej intuicyjne. 

W NaviExpert dbamy przede wszystkim o komfort Waszej jazdy. Testujemy nowe rozwiązania i staramy się, aby obsługa aplikacji była dla Was prosta i zrozumiała. Tym razem skupiliśmy się na odświeżeniu widoku samej mapy. Co dokładnie się zmieniło? 

Przeglądanie mapy

  • Nowa mapa to przede wszystkim szybsze i płynniejsze przeglądanie okolicy. Mapę możecie obracać w dowolnym kierunku. Jeżeli chcecie wrócić do początkowego widoku mapy zorientowanej na północ – wystarczy kliknąć w przycisk strzałki północy, który znajdziecie w prawym górnym rogu ekranu.    
  • Kolejna nowość to widok 3D, który jest teraz dostępny nie tylko w trybie nawigacji, ale także przy przeglądaniu mapy. Widok można przełączyć za pomocą dwustopniowego przycisku, który odpowiada za lokalizowanie Waszej pozycji (ikona po prawej stronie, nad ikoną korków). 

Widok 3D i przycisk północ

Informacje na mapie

  • Zmieniliśmy także umiejscowienie podpisów ulic, które teraz znajdziecie wzdłuż dróg. Po mocniejszym przybliżeniu znajdziecie tam także numerację budynków, czyli coś, na co wielu z Was czekało. 

Numeracja budynków i podpisy wzdłuż ulic

  • Dodatkowo wszelkie remontowane odcinki oznaczyliśmy biało-czerwoną linią, natomiast fragmenty dróg w budowie – linią szarą. Te, tylko z pozoru niuanse, z pewnością pozwolą Wam jeszcze dokładniej zaplanować podróż oraz lepiej zrozumieć proponowaną przez samą nawigację trasę rekomendowaną. 

Remontowane odcinki

Drogi w budowie

Zachęcamy Was do testowania nowego wyglądu mapy i dzielenia się z nami obserwacjami. Razem tworzymy najlepszą nawigację samochodową w Polsce!

Nowy widok mapy znajdziecie w zakładce Mapa, a już niedługo w widoku nawigacji.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...