Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

29.07.2018

Nawigacja samochodowa NaviExpert – sprawdź czy działa z Twoim telefonem

Podróż samochodem to rozwiązanie komfortowe i pozwalające na większą swobodę w planowaniu wyjazdu. Nie wymaga to od nas stawienia się na dworcu o konkretnej godzinie, czy ewentualnych przerw w podróży na przesiadkę. Warto jednak zadbać o dobrą nawigację, która pozwoli na bezpieczne dotarcie do celu.

W tym względzie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości, jaką daje nawigacja samochodowa NaviExpert. Aplikacja ma szerokie pole zastosowań i może być używana na smartfonach różnych marek jak np. Samsung, Nokia, LG, Huawei, Sony, ZTE, HTC.

Zawsze do celu

Denerwuje Cię jazda w korkach lub ciągłe remonty na drogach, zmuszające do szukania objazdów? Nie masz czasu na wcześniejsze sprawdzenie trasy? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiesz twierdząco, to nawigacja na telefon jest rozwiązaniem dla Ciebie.

NaviExpert to nowoczesna aplikacja, pozwalająca na bezpieczne i szybkie dotarcie do wyznaczonego celu. Jest prosta w obsłudze i intuicyjna, dzięki czemu jej użytkowanie staje się przyjemnością, a nie walką z niejasnymi funkcjami.

Bądź na bieżąco

Nawigacja samochodowa od NaviExpert na telefony z systemem Android, Windows oraz IOS to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie pewnie i jasno wyznaczoną drogę do celu. Codzienne aktualizacje map, sprawiają, że nigdy nie zaskoczy Cię remont drogi czy zagubienie na trasie.

Dzięki anonimowym informacjom o prędkościach na poszczególnych odcinkach drogi, które przesyłane są od użytkowników NaviExpert, nasza nawigacja pozwoli rzetelnie oszacować czas potrzebny na dotarcie do celu podróży. W ten sposób dostępne są aktualne informacje o korkach, robotach drogowych, a także sposobie na ich ominięcie.

Informacje o radarach i kontrolach

NaviExpert to nawigacja na telefony, która ostrzega użytkownika przed fotoradarami i kontrolami drogowymi. Dzięki temu można uniknąć niechcianego mandatu czy zdjęcia z fotoradaru. Informacje na temat kontroli przesyłane są przez samych użytkowników NaviExpert, dzięki czemu są stale aktualizowane. Dodatkowo, zespół moderatorów ciągle sprawdza zgłoszenia i potwierdza je w systemie.

Nie tylko w samochodzie

Nawigacja samochodowa NaviExpert pozwala na wyznaczenie odpowiedniej drogi nie tylko podczas jazdy samochodem. NaviExpert daje także możliwość prowadzenia do celu także w wersji dla pieszych. To duże ułatwienie, gdy szukamy konkretnego adresu w nieznanym nam mieście.

Trasy alternatywne

Lubisz mieć wybór? Nawigacja samochodowa od NaviExpert na telefony z systemem Android, Windows oraz IOS posiada funkcję tras alternatywnych. Oprócz wyboru trasy rekomendowanej, ekonomicznej czy najszybszej kierowca w trakcie nawigowania jest informowany z jakim zyskiem lub stratą wiąże się wykonanie konkretnego manewru. Dane te są prezentowane na skrzyżowaniach lub rozwidleniach, na których kierowca może podjąć decyzję o wybraniu innej drogi. Dowiedz się więcej o trasach alternatywnych w nawigacji NaviExpert

Parking na zawołanie

NaviExpert to nawigacja na telefony, która zawiera sporą bazę parkingów. Dzięki temu możesz w łatwy sposób odnaleźć miejsce parkingowe w mieście, którego nie znasz, bądź dodać jako punkt pośredni na trasie.

Wielofunkcyjna nawigacja w przystępnej cenie

Nawigacja na telefony NaviExpert to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.  Co więcej, przez 14 dni masz dostęp do wszystkich funkcjonalności zupełnie za darmo! Po okresie próbnym możesz wybrać sposób rozliczenia – subskrypcję lub abonament.

Nawigacja NaviExpert kompatybilna jest z najnowszymi modelami telefonów takich marek jak np. Samsung, Nokia, LG, Huawei, Sony, ZTE, HTC oraz systemem Android, Windows oraz IOS.

Z nawigacją NaviExpert będziesz zawsze we właściwym miejscu, we właściwym czasie!

Nawigację NaviExpert pobierzesz ze sklepów:

Abonamenty dla systemu Android i iOS

NaviExpert Polska 1 rok  – KUP TERAZ

NaviExpert Polska i Europa 1 rok  – KUP TERAZ

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

12.07.2024 | badania NaviExpert

Morze, góry czy Mazury? Wakacyjne trasy...

08.07.2024 | Co nowego?

Wakacyjna nowość w NaviExpert –...

17.06.2024 | Aktualności drogowe

Którędy nad morze? A1 czy trasy równoległe?

14.06.2024 | Aktualności drogowe

Lokalizacje fotoradarów w Polsce [lista...

11.06.2024 | Aktualności drogowe

Ceny autostrad w Polsce. Ile zapłacimy...

20.05.2024 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...