Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

29.04.2020

NAVIEXPERT – KUPUJ JAK CHCESZ. TERAZ 40% TANIEJ!

Blik, przelew online lub dowolna karta płatnicza – to nowe formy płatności, które wprowadziliśmy w aplikacji NaviExpert dostępnej w Google Play. Abyście od razu mogli je „przetestować”, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję ☺ Tylko do 6 maja, roczne abonamenty NaviExpert kupicie z aż 40% rabatem.

Rozszerzenie akceptowanych form płatności w aplikacji NaviExpert dostępnej w Google Play to odpowiedź na Wasze prośby. Przypomnijmy: do tej pory płacąc za naszą nawigację mogliście skorzystać wyłącznie ze standardowych płatności Google Play. Teraz dodatkowo w aplikacji pojawiła się możliwość zakupu za pośrednictwem popularnego BLIK-a, przelewu online (Przelewy24) czy za pomocą karty płatniczej.

-40% na roczne abonamenty

Z okazji wprowadzenia nowych form płatności przygotowaliśmy dla Was duży, 40% rabat na roczne abonamenty NaviExpert Polska oraz NaviExpert Polska i Europa.  40-procentowa promocja potrwa do 6 maja, do godz. 23.00. Jej regulamin znajdziecie tutaj.  Przypominamy, że nawet jeśli aktualnie nie korzystacie z nawigacji na co dzień, bądź macie jeszcze aktywną usługę – możecie kupić nowy abonament w promocyjnej cenie. Zakupiona licencja, ze statusem „Gotowa do użycia”, aktywuje się dopiero po zakończeniu obecnie trwającej usługi, przy kolejnym wytyczeniu trasy.

Mimo że nowe formy płatności są dostępne wyłącznie w Google Play, to z samej obniżki możecie skorzystać także na urządzeniach Apple.

Świat stanął w miejscu? Tylko pozornie

Wprowadzenie dodatkowych metod płatności w aplikacji to przede wszystkim umożliwienie Wam płacenia za zakupy w preferowany przez Was sposób. Hasło promocji „kupuj jak chcesz” – to jednak także odniesienie do obecnej sytuacji na drogach. W związku z pandemią, niezmiennie zachęcamy Was do pozostania w domu. Jednocześnie, z danych o ruchu widzimy, że użytkowników aktywnie korzystających z naszego systemu nie brakuje. A skoro tak, i już musicie podróżować – to teraz możecie to robić wygodniej i 40% taniej.

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź do Google Play!

Nowe formy płatności, faktura VAT na życzenie, wyjątkowa promocja oraz przede wszystkim dostęp do najnowszej i stale rozwijanej wersji aplikacji – to wszystko znajdziecie w NaviExpert dostępnym w Google Play. I do korzystania z tej aplikacji  Was zachęcamy – także jeśli do tej pory korzystaliście z NaviExpert pobranego ze strony getne.pl.

Jak sprawnie przenieść konto z wersji getne.pl na Google Play?

  • Pobierz NaviExpert z Google Play,
  • napisz do nas na adres: obsluga@naviexpert.pl,
  • w treści maila podaj ID użytkownika z aplikacji z getne.pl – NaviExpert L (Moje konto > Mój profil) oraz adres e-mail, na jaki zarejestrowałeś się w NaviExpert z Google Play.

Przeniesiemy wszystkie Twoje usługi wraz z historią tras oraz ulubionymi punktami za Ciebie!

Abonamenty dla systemu Android

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
59 zł 99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
89 zł 149 zł

Abonamenty dla systemu iOS

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
59,99 zł 99,99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
89,99 zł 149,99 zł

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka