Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

07.07.2022

Przedłuż sobie – odjazdowy program od NaviExpert

Długość ma znaczenie! Także abonament na nawigację – im dłuższy, tym lepszy – dlatego już od ponad 8 lat możecie korzystać z naszego programu lojalnościowego Przedłuż sobie.

Na czym to polega?

Wystarczy, że masz na koncie aktywną jedną z usług: 

  • NaviExpert Test 14 dni 
  • NaviExpert Polska 1 rok
  • NaviExpert Polska i Europa 1 rok, 

a każda godzina przejechana z naszą nawigacją wraca do Ciebie w postaci aż 5 godzin nowego abonamentu NaviExpert Extra!

Pozostałe warunki umożliwiające przystąpienie do programu

  1. Posiadasz wersję aplikacji NaviExpert:
  • dla systemu Android (od wersji 12.0 wzwyż) pobraną z Google Play, jeśli nie – zaktualizuj lub pobierz aplikację z Google Play,
  • dla systemu iOS (od wersji 4.7.4 wzwyż) pobraną z App Store.
  1. Potwierdzisz swój adres e-mail – w przypadku rejestracji na e-mail i hasło – otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie adresu. Kliknij we wskazany w mailu przycisk, aby zakończyć proces. Jeśli zarejestrowałeś się poprzez Google lub Facebooka – adres potwierdzany jest automatycznie.
  2. Wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. W menu aplikacji wybierz: Moje konto > Moje zgody i wyraź zgodę na otrzymywanie Informacji handlowych. 

W ciągu maksymalnie 24 h w menu Twojej aplikacji – Ustawienia > Moje konto > Zakupione usługi, pojawi się nowy abonament NaviExpert Extra, a każda przejechana przez Ciebie godzina z włączoną aplikacją będzie do Ciebie wracać w postaci pięciu dodatkowych godzin, które będą się sumować w abonamencie NaviExpert Extra. Na start otrzymasz 24 godziny abonamentu gratis!

FAQ

Zarejestrowałem się w programie, ale nie mam dodatkowych godzin. Dlaczego?

Po zarejestrowaniu w programie abonament NaviExpert Extra przydzielamy w ciągu 24 h. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Mam wrażenie, że aplikacja źle nalicza moje godziny. Czemu tak się dzieje?

Godziny naliczamy tylko za podróżowanie z NaviExpert w trakcie jazdy pojazdami – pozostawienie telefonu z włączoną aplikacją w jednym miejscu lub poruszanie się z nią pieszo nie uprawnia do przyznania abonamentu NaviExpert Extra.

Pamiętaj, że tylko podróżując z NaviExpert, udoskonalasz technologię Community Traffic online pozwalającą na omijanie korków. Masz również możliwość przesyłania ostrzeżeń CB, które informują innych kierowców o fotoradarach, kontrolach drogowych, niebezpiecznych miejscach czy wypadkach.

W jaki sposób naliczane są dodatkowe godziny w programie „Przedłuż sobie”?

Dodatkowe godziny naliczane są z dokładnością co do minuty. Jeżeli przykładowo po 50 minutach jazdy zatrzymasz się, to 50 przejechanych przez Ciebie minut zostanie naliczonych, ale dopiero każda pełna godzina (60 minut) przejechana z włączoną aplikacją NaviExpert zapewnia dodatkowe pięć godzin przedłużenia abonamentu. 

Sam czas spędzony podczas zatrzymania/postoju nie jest dodawany do Extra abonamentu ani uwzględniany w rankingu. Ponowne ruszenie po postoju z powrotem włącza licznik minut sumujących się w dodatkowe godziny abonamentu.

W aplikacji znajdziesz sumę uzyskanych godzin w ramach uczestnictwa w programie Przedłuż sobie. Przykładowo, na 99 godzin składają się 24 h przyznawane odgórnie po rejestracji w programie oraz 75 h uzyskane za jazdę przez 15 h z włączoną aplikacją NaviExpert. Aktualną liczbę godzin do wykorzystania znajdziesz w aplikacji, wybierając: Menu > Moje konto > Zakupione usługi > NaviExpert Extra.

Kiedy będę mógł wykorzystać dodatkowy abonament?

Pakiet z przedłużeniem ma najwyższy priorytet aktywacji spośród wszystkich abonamentów dostępnych na koncie użytkownika. Pakiet aktywuje się podczas pierwszego ułożenia trasy, które następuje po zakończeniu daty ważności bazowego abonamentu lub automatycznie po 3 miesiącach od momentu zakończenia abonamentu bazowego, którego dotyczyło przedłużenie.

W zakładce “Punkty i ranking” widzę x zdobytych dodatkowych godzin, a nawigacja każe mi wykupić usługę.

W zakładce “Punkty i ranking” wyświetlane są wszystkie uzbierane godziny za jazdę z aplikacją – zarówno te wykorzystane, jak i niewykorzystane. Aktualną możliwą do wykorzystania liczbę godzin sprawdzisz w zakładce: Zakupione usługi > NaviExpert Extra.

Gdzie sprawdzę liczbę godzin uzbieranych w ramach abonamentu NaviExpert Extra?

Dostępną do wykorzystania liczbę godzin Extra sprawdzisz  w Menu > Moje konto > Zakupione usługi > NaviExpert Extra . Po kliknięciu pokaże się dokładna liczba godzin do wykorzystania.

Aktualny regulamin programu Przedłuż sobie znajdziesz tutaj.

Poprzednia wersja regulaminu dostępna jest tutaj.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

12.07.2024 | badania NaviExpert

Morze, góry czy Mazury? Wakacyjne trasy...

08.07.2024 | Co nowego?

Wakacyjna nowość w NaviExpert –...

17.06.2024 | Aktualności drogowe

Którędy nad morze? A1 czy trasy równoległe?

14.06.2024 | Aktualności drogowe

Lokalizacje fotoradarów w Polsce [lista...

11.06.2024 | Aktualności drogowe

Ceny autostrad w Polsce. Ile zapłacimy...

20.05.2024 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...