Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

05.03.2020

Nawigacja NaviExpert z nową prezentacją korków na trasie

Najnowsza wersja NaviExpert z bardziej przejrzystym sposobem wizualizacji korków jest już dostępna dla użytkowników Androida w sklepie Google Play.

Do tej pory w aplikacji NaviExpert korki w trakcie nawigacji prezentowane były na wszystkich głównych drogach za pomocą szerokiej palety różnych kolorów. W związku z prośbami wielu użytkowników postanowiliśmy uwypuklić przede wszystkim korki na samej trasie oraz trasach alternatywnych. Zwiększyliśmy czytelność tych informacji, które podczas jazdy są dla kierowcy najważniejsze, aby mógł szybko zorientować się w sytuacji na drodze.

W najnowszej wersji NaviExpert oznaczonej numerem 11.4.287 wybrana trasa oznaczona jest kolorem niebieskim, jeśli przejazd nią odbywa się płynnie. Jeżeli na wybranym odcinku drogi pojawią się niewielkie utrudnienia, zostanie on oznaczony kolorem żółtym. Jasnoczerwony kolor na trasie wskazuje z kolei, że w tym miejscu z płynnością ruchu jest gorzej niż zwykle i tworzą się korki, a ciemnoczerwony odpowiada dużemu zatorowi.

Jedocześnie udostępniliśmy możliwość przełączenia się na dotychczasowy sposób wizualizacji korków. Można tego dokonać wchodząc w menu aplikacji w zakładkę Ustawienia -> Ustawienia trasy -> Prezentacja korków w trakcie nawigacji.

Nowy sposób prezentacji korków jest widoczny w trakcie nawigacji zarówno na wybranej trasie, jak i trasach alternatywnych. W połączeniu z informacjami o różnicach w czasie, odległości i koszcie dojazdu, kierowcy podróżujący z NaviExpert otrzymują tym samym wygodne narzędzie ułatwiające odpowiedź na najczęstsze pytanie przed wyruszeniem w drogę – „którędy będzie najlepiej dojechać?”.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

27.10.2022 | Aktualności drogowe

Świąteczne utrudnienia drogowe

26.10.2022 | Android

NaviExpert dla getne – ważne informacje

01.09.2022 | Aktualności drogowe

Ostatni dzwonek, by nie zapunktować...

24.08.2022 | badania NaviExpert

RAPORT. Jak drożyzna wpłynęła na...

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...