NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz
facebook naviexpert forum

19.01.2018 | Po godzinach


Jak zamaskować drobne rysy na karoserii. Sprawdź jak zrobić to samemu

Porysowany samochód? Masz trzy wyjścia: 1. Udać się do lakiernika 2. Usunąć rysę samodzielnie 3. Nie robić nic. Zdecydowanie nie polecamy opcji 3 gdyż nawet drobna rysa może z czasem przemienić...

Więcej...

18.01.2018 | Nawigacja NaviExpert


LINK4 KASA WRACA z nawigacją NaviExpert innowacją roku? Liczymy na Twój głos!

W tegorocznej, ósmej już edycji Plebiscytu Mobility Trends NaviExpert wraz z projektem LINK4 Kasa Wraca został nominowany w kategorii Innowacja roku 2017. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy...

Więcej...

17.01.2018 | Po godzinach


Wyjazd samochodem na ferie – 11 gadżetów umilających długą podróż

„Daleko jeszcze?” to często zadawane pytanie podczas podróży potrafi nieźle wyprowadzić z równowagi każdego kierowcę. Jednak prawda jest taka, że kilkugodzinna podróż jest nużąca dla wszystkich...

Więcej...
Dalej

15.01.2018 | Promocje

Abonamenty Polska i Europa na ferie 30%...
Zaoszczędź na nawigacji z mapami Polski i Europy 50 zł!

12.01.2018 | Po godzinach

Jak ekonomicznie jeździć zimą: 4 porady...
Każda pora roku wymaga od kierowców konkretnego zachowania. Śmiało możemy stwierdzić, że okres zimowy należy do tych najbardziej wymagających. Nie dosyć, że warunki atmosferyczne nie rozpieszczają, to jeszcze trudniej zapanować nad ekonomicznym spalaniem. Dzisiaj Was przekonamy, że jazda samochodem zimą nie musi być wcale taka zła!(...)

05.01.2018 | Testy nawigacji

Mapy Google czy NaviExpert?
Która aplikacja to najlepsza nawigacja? Sprawdził to serwis Spider’s Web.

05.01.2018 | Po godzinach

Jakie dywaniki do samochodu na zimę?
Dywaniki samochodowe to niezbędny gadżet, w który powinien być wyposażony każdy samochód. Na rynku istnieją 2 rodzaje dywaników: gumowe i welurowe. Które będą lepsze na zimę? Wybór wydaje się oczywisty. Dzisiaj opowiemy Wam dlaczego akurat te dywaniki bardziej nadają się na warunki zimowe. Jakie dywaniki do samochodu welurowe czy gumowe(...)

03.01.2018 | Po godzinach

Mata antyszronowa na szybę samochodu...
Zamarznięte szyby samochodowe to zmora wszystkich kierowców. Jak pozbyć się tej uciążliwej, cienkiej warstwy lodu, która wita nas w każdy zimowy poranek? Na myśl przychodzi oczywiście skrobaczka, jednak wizja spędzenia kolejnych 10 minut na mrozie nie jest zadowalająca. Lepiej wybrać o wiele szybszy i dokładniejszy sposób. Mowa oczywiście(...)

19.12.2017 | Po godzinach

Prezenty last minute. Pomysł na prezent...
Święta tuż tuż, a Ty nadal nie wiesz co kupić dla maniaka motoryzacyjnego? Płyn do spryskiwaczy czy szampon samochodowy to za mało? A może tym maniakiem samochodowym jest, o zgrozo… kobieta?! Spokojnie! Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na prezent, który spodoba się każdemu kto kocha świat motoryzacji, bez względu na płeć 😉(...)

14.12.2017 | Nawigacja NaviExpert

Po czym poznać, że to już grudzień?...
Zwiększony ruch na drodze spowodowany chęcią zakupu prezentu idealnego oraz przygotowaniami do Świąt wiąże się z powstawaniem coraz większych korków.  

14.12.2017 | Po godzinach

5 powodów dla których Ostatni Jedi...
Nie tylko ze względu na ekran HUD…