facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz
facebook naviexpert napisz do nas

19.02.2020 | Co nowego?


PZU GO nominowane w plebiscycie Mobility Trends!

Projekt PZU, w którym jesteśmy partnerem technologicznym, został nominowany w prestiżowym plebiscycie Mobility Trends w kategorii Innowacja roku 2019! Chodzi oczywiście o pomagającą ratować życie...

Więcej...

14.02.2020 | Promocje


Walentynkowa promocja NaviExpert

Teraz dwa roczne abonamenty NaviExpert kupisz w cenie jednego!

Więcej...

03.02.2020 | Android


Najlepsza nawigacja na Androida

Która nawigacja samochodowa na Androida jest najlepsza? Znamy odpowiedź!

Więcej...
Dalej

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...
To był dobry rok! Sprawdź, jak w 2019 rozwijała się nawigacja NaviExpert.

13.01.2020 | Promocje

Abonamenty NaviExpert na ferie dostępne...
Wybierasz się w podróż na ferie? Nie zapomnij ze sobą zabrać nawigacji! Tym bardziej, że teraz roczny abonament NaviExpert kupisz w promocji już za 69 zł. Jakie trzy rzeczy powinien zrobić każdy kierowca wyruszający w dłuższą trasę, nie tylko na ferie? Po pierwsze, co oczywiste, zatankować auto. Po drugie, co już takie oczywiste nie(...)

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert
Od dawna zaplanowane ferie zimowe, ekscytacja najmłodszych i wizja nawet dwutygodniowego urlopu – brzmi pięknie, ale…

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...
Po wielokrotnych zmianach terminu wejścia w życie nowych przepisów dotyczących tworzenia drogowego korytarza życia oraz jazdy na suwak, w końcu wszystko stało się jasne. Zgodnie z informacją podaną przez Ministerstwo Infrastruktury, obydwa nowe przepisy wchodzą w życie w Mikołajki, a więc 6 grudnia 2019 roku. Z czym należy liczyć się(...)

29.11.2019 | Promocje

NaviExpert na Black Friday 50% taniej!
Tylko dziś, przez 24h, roczne abonamenty NaviExpert dostępne są w najlepszych cenach. Black Friday to święto wszystkich łowców okazji. Z tej okazji również w tym roku postanowiliśmy przygotować dla Was najlepszą promocję na roczne abonamenty NaviExpert. Uwaga! Promocja trwa tylko do 29 listopada do godz. 23:59. Nie czekaj więc z zakupem,(...)

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...
Z myślą o użytkownikach naszej nawigacji, dokładnie przeanalizowaliśmy wszelkie zmiany organizacji ruchu i możliwe utrudnienia związane z obchodami 11 listopada. Z NaviExpert bezpiecznie dotrzecie w wybrane miejsce i ominiecie największe korki oraz zablokowane odcinki. Tegoroczny listopad to prawdziwie wdzięczny miesiąc, który zapewnia aż(...)

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...
Jak co roku Polacy wyruszą w podróże na groby najbliższych. Sprawdziliśmy dla Was, gdzie będzie można spotkać po drodze kontrole policji oraz prezentujemy listę miast, w których zmiany organizacji ruchu w dniu Wszystkich Świętych będą uwzględnione w nawigacji NaviExpert. Kontrole drogowe na Wszystkich Świętych Przełom października(...)

21.10.2019 | Bez kategorii

Z NaviExpert w promocyjnej cenie jesienne...
Coraz szybciej zapadający zmrok, pogarszająca się pogoda, korki i utrudnienia na drogach… To tylko niektóre koszmary kierowców.