facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

08.06.2020

Magiczne podróże – tylko z NaviExpert

Krótki wypad za miasto z przyjaciółmi czy nieco poważniejsze, rodzinne plany urlopowe – bez względu na to z kim i dokąd się wybierasz, najprawdopodobniej zastanawiasz się, jak wyglądają podróże w czasach pandemii i jak wiele się zmieniło. Rzeczywiście, podróżuje się rzadziej a zamiast obleganych przez turystów miejsc wybieramy urokliwe zakątki, w których odpoczywamy nie tylko od codziennych zmartwień i obowiązków, ale także od tłumów ludzi. Z myślą o magicznych podróżach zajrzyj do NaviExpert, gdzie znajdziesz bazę ponad 260 punktów POI w ramach kategorii Slow Road, dzięki której w mgnieniu oka wyszukasz wyjątkowy i przytulny hotel czy agroturystykę!

Slow Road w NaviExpert

Punkty Slow Road dostępne w nawigacji, to inspiracje na wypoczynek za miastem przygotowane przez Mazda Motor Poland w ramach projektu Slow Road. Jego ideą jest odnajdywanie wyjątkowych miejsc, które na nowo zdefiniują pojęcie odpoczynku i komfortu związanego z jazdą samochodem. Wewnętrzny spokój to stan, którego wielu z nas wciąż brakuje, zwłaszcza w obecnej sytuacji – właśnie z myślą o takim „zwolnieniu” wzbogaciliśmy NaviExpert o bazę wyjątkowych lokalizacji. Znajdziesz tam nie tylko zabytki czy muzea, które warto zobaczyć, ale także klimatyczne agroturystyki takie jak Willa Bajka, Uroczysko Kępa czy Jagodowa Polana. Magiczne nazwy to zaledwie przedsmak tego, co czeka na miejscu – z niezbędnymi informacjami a także opisami poszczególnych miejsc możesz zapoznać się na stronie internetowej projektu.

Jak skorzystać ze Slow Road w nawigacji NaviExpert?

Dzięki licznej bazie danych nie musisz też martwić się o lokalizację wymarzonych miejsc – na naszej liście znajdują się zakątki z każdego regionu kraju. Wystarczy, że w wyszukiwarce NaviExpert wpiszesz Slow Road lub wybierzesz dowolny punkt POI z kategorii Slow Road w szybkim wyszukiwaniu. Aplikacja pokaże szczegółowe informacje dotyczące szukanego miejsca. A jeśli to wciąż za mało, zawsze możesz skorzystać z linku, który przekieruje Cię na oficjalną stronę projektu, gdzie będziesz mógł m.in. obejrzeć zdjęcia danych obiektów.

W ramach Slow Road opracowano także trasy o zróżnicowanej długości – jednodniowe i wielodniowe. Wybierając się w trasę wpisz w wyszukiwarce NaviExpert – np. w sercu roztocza – a w wynikach wyszukiwania otrzymasz punkty, przez które wiedzie trasa. Punkty są oznaczone literami alfabetu. Na początek wybierz punkt A, gdy do niego dotrzesz i będziesz chciał kontynuować podróż, kliknij następny, oznaczony literą B, i tak dalej…

Poniżej przedstawiamy przygotowane przez specjalistów trasy dla poszczególnych województw.

Trasy jednodniowe:

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie

Lubelskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Wielkopolskie:

Zachodniopomorskie:

Trasy wielodniowe:

Dolnośląskie:

Kujawsko-pomorskie:

Lubelskie:

Lubuskie:

Łódzkie:

Małopolskie:

Mazowieckie:

Opolskie:

Podkarpackie:

Podlaskie:

Pomorskie:

Śląskie:

Świętokrzyskie:

Warmińsko-mazurskie:

Zachodniopomorskie:

Zamki, parki i muzea – do celu z NaviExpert

Załęczański Park Krajobrazowy,  Arboretum w Rogowie,  Pub Smętek,  Centrum Nauki Leonardo da Vinci czy  Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie – to tylko niektóre z atrakcji proponowanych przez Slow Road, do których bez problemu dotrzesz dzięki NaviExpert. Gwarantujemy nie tylko wyjątkowy, spokojny czas spędzony w wybranej przez Ciebie lokalizacji, ale także podróż przez najpiękniejsze regionalne zakątki. Przy podróżowaniu pamiętaj jednak o zachowaniu podstawowych środków ostrożności i higieny. Szerokiej drogi! 


Podobne wpisy

31.12.2021 | Nawigacja NaviExpert

Tzw. Ustawa mandatowa – co się zmieni...

26.11.2021 | Android

Przejdź do Google Play i kup NaviExpert...

29.10.2021 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu na 1 listopada....

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...