Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

08.06.2020

Magiczne podróże – tylko z NaviExpert

Krótki wypad za miasto z przyjaciółmi czy nieco poważniejsze, rodzinne plany urlopowe – bez względu na to z kim i dokąd się wybierasz, możesz być pewien, że wycieczka będzie udana! Z myślą o inspirujących podróżach zajrzyj do NaviExpert, gdzie znajdziesz bazę ponad 100 punktów POI i tras turystycznych w ramach kategorii Slow Road, dzięki której w mgnieniu oka wyszukasz przytulny hotel czy agroturystykę, skosztujesz domowej kuchni i odpoczniesz w plenerze!

Slow Road w NaviExpert

Punkty Slow Road dostępne w nawigacji, to inspiracje na wypoczynek za miastem przygotowane przez Mazda Motor Poland w ramach projektu Slow Road. Jego ideą jest odnajdywanie wyjątkowych miejsc, które na nowo zdefiniują pojęcie odpoczynku i komfortu związanego z jazdą samochodem. Wewnętrzny spokój to stan, którego wielu z nas wciąż brakuje, zwłaszcza w obecnej sytuacji – właśnie z myślą o takim „zwolnieniu” wzbogaciliśmy NaviExpert o bazę wyjątkowych lokalizacji. Znajdziesz tam nie tylko zabytki czy muzea, które warto zobaczyć, ale także klimatyczne agroturystyki takie jak Willa Bajka, Uroczysko Kępa czy Jagodowa Polana. Magiczne nazwy to zaledwie przedsmak tego, co czeka na miejscu – z niezbędnymi informacjami a także opisami poszczególnych miejsc możesz zapoznać się na stronie internetowej projektu.

Jak skorzystać ze Slow Road w nawigacji NaviExpert?

Dzięki licznej bazie danych nie musisz też martwić się o lokalizację wymarzonych miejsc – na naszej liście znajdują się zakątki z każdego regionu kraju. Wystarczy, że w wyszukiwarce NaviExpert wpiszesz Slow Road lub wybierzesz dowolny punkt POI z kategorii Slow Road w szybkim wyszukiwaniu. Aplikacja pokaże szczegółowe informacje dotyczące szukanego miejsca. A jeśli to wciąż za mało, zawsze możesz skorzystać z linku, który przekieruje Cię na oficjalną stronę projektu, gdzie będziesz mógł m.in. obejrzeć zdjęcia danych obiektów.

W ramach Slow Road opracowano także trasy o zróżnicowanej długości – jednodniowe i wielodniowe.

Wpisz w wyszukiwarce aplikacji: trasa leśny raj, a w wynikach wyszukiwania otrzymasz oznaczone literami alfabetu miejsca, przez które trasa wiedzie.

Na start wybierz punkt A, gdy do niego dotrzesz i będziesz chciał kontynuować podróż, kliknij następny, oznaczony literą B i tak dalej… .

Nie chcesz pokonywać całej trasy, a tylko udać się do 1-2 miejsc, które wpadły Ci w oko? Wpisz interesujące Cię nazwy punktów w wyszukiwarce. I nawiguj!

Dla ułatwienia wyboru idealnej destynacji, trasy zostały podzielone zarówno regionalnie:

jak i na następujące kategorie:

Zamki, parki i muzea – do celu z NaviExpert

Załęczański Park Krajobrazowy,  Arboretum w Rogowie,  Pub Smętek,  Centrum Nauki Leonardo da Vinci czy  Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie – to tylko niektóre z atrakcji proponowanych przez Slow Road, do których bez problemu dotrzesz dzięki NaviExpert. Gwarantujemy nie tylko wyjątkowy, spokojny czas spędzony w wybranej przez Ciebie lokalizacji, ale także podróż przez najpiękniejsze regionalne zakątki. Przy podróżowaniu pamiętaj jednak o zachowaniu podstawowych środków ostrożności i higieny. Szerokiej drogi! 

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

12.01.2023 | Bez kategorii

Skok w 2022 rok. Jak zmieniał się NaviExpert?

20.12.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto. Zmian ciąg...

19.12.2022 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...

19.12.2022 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...

19.12.2022 | Nawigacja NaviExpert

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

02.12.2022 | Bez kategorii

Podróże bez mandatów – która...