Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.07.2020

Ułatwienia w dodawaniu POI w NaviExpert

Z okazji niespodziewanych wyjazdów i w przypadku nagłego głodu, stworzona by ratować sytuacje awaryjne i zapewniać Wam komfort w podróży – funkcja POI w NaviExpert od teraz jeszcze bardziej intuicyjna!

POI, czyli point of interest, to obiekty użyteczności publicznej, które znajdziesz w NaviExpert. Turystyka, noclegi, stacje benzynowe, handel, parkingi czy Slow Road, to tylko niektóre z nich. Z POI korzystasz wtedy, kiedy chcesz.

Dlatego gorąco zachęcamy Was do dodawania zarówno świeżo otwieranych biznesów, jak i wyjątkowych – a rzadko uczęszczanych i mało popularnych miejsc, które odkryliście podczas wakacyjnych podróży.

Chcesz dodać własny POI w aplikacji? Nigdy nie było łatwiej!

POI, podobnie jak wszystkie funkcje NaviExpert, powstaje przede wszystkim z myślą o Was – kierowcach codziennie przemierzających, nierzadko, setki kilometrów na drogach. Właśnie dlatego na Wasze smartfony z systemem Android, trafił jeszcze łatwiejszy sposób na dodawanie konkretnych punktów POI w aplikacji!

Od teraz od dodania POI w aplikacji dzielą Cię zaledwie dwa kroki:

  1. W widoku mapy w aplikacji wybierz daną lokalizację (tapnij i przytrzymaj), a pojawią się wokół tego punktu dodatkowe funkcje kontekstowe. Następnie wybierz ostatnią ikonę u dołu (kwadrat z „+” w środku) i w miejscu, które chcesz dodać, dopasuj położenie mapy do pinezki. Kliknij Dalej.
  2. Teraz pozostaje już tyko dodanie nazwy miejsca, które chcesz aby znalazło się w bazie POI. Danymi adresowymi danego punktu zajmie się już aplikacja. Na koniec szybki klik w Wyślij i gotowe. Proste, prawda?

A dla kierowców z większymi ambicjami podróżniczymi oraz perfekcjonistów zostawiamy na etapie drugiego kroku furtkę, która umożliwi samodzielne uzupełnienie dodatkowych danych przy proponowanym POI.

POI dodasz także po wpisaniu adresu w pasku wyszukiwania z poziomu ekranu głównego aplikacji lub z mapy. Po kliknięciu w interesujący Cię wynik i rozwinięciu dolnej belki, pojawi się opcja Dodaj nowe miejsce.

Informacja o zgłoszeniu nowego POI trafia następnie do naszych pracowników, którzy potwierdzają POI dodany przez użytkownika i udostępniają na mapie 😊

Chcesz edytować punkt? Kliknij w wybrany POI, rozwiń dolne menu i wybierz Wprowadź zmiany.

POI także z poziomu portalu NaviExpert Traffic

Nowy punkt POI możesz także dodać za pomocą naszego portalu traffic.naviexpert.pl. To rozwiązanie jest równie szybkie i intuicyjne, jak dodawanie POI w aplikacji. Co należy zrobić?

  1. Wybierz opcję Dodaj miejsce w menu lub przycisk z ikoną w POI, w zależności od tego czy korzystasz z wersji na PC, czy mobilnej.
  2. Wybierz punkt na mapie, uzupełnij i wyślij formularz. Gotowe! O zatwierdzeniu Twojego punktu POI poinformujemy Cię drogą mailową.

To jak, widzimy się w trasie?

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...