Oferta dla firm i instytucjiO nasBiuro prasoweKontaktPomoc
Infolinia: +48 693 331 723

Jak zaktualizować oprogramowanie NaviExpert?

W przypadku aplikacji NaviExpert GPS (pomarańczowa ikonka z białym logotypem) pobranej z Google Play, AppStore, czy Sklepu Windows Phone, aktualizacja ma miejsce automatycznie. Jeżeli tak się nie stanie wystarczy, że odszukasz NaviExpert w sklepie z aplikacjami i klikniesz zaktualizuj.

Jeżeli posiadasz aplikację pobraną ze strony getne.pl, w aplikacji domyślnie ustawiona jest opcja powiadamiania o udostępnieniu nowej wersji oprogramowania. Po otrzymaniu w aplikacji NaviExpert systemowego komunikatu o wydaniu nowej wersji oraz zapytaniu o zgodę na wykonanie aktualizacji, należy potwierdzić operację aktualizacji. Aby samodzielnie zaktualizować aplikację wystarczy, że wpiszesz w przeglądarce internetowej telefonu adres: getne.pl, pobierzesz i zainstalujesz najnowszą wersję aplikacji.

Pamiętaj, że aktualizacja dotyczy wyłącznie aplikacji, a nie map jak w przypadku standardowych nawigacji. NaviExpert jest aplikacją online, mapa pobierana jest  z naszego serwera za każdym razem kiedy wytyczasz trasę , dzięki czemu masz zawsze dostęp do aktualnej mapy oraz danych o sytuacji na drogach (korki, remonty, utrudnienia, fotoradary…).