naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Pomoc

Czym jest POI i jak dodać nowy obiekt na mapie?


Miejsca oznaczone na naszych mapach jako POI (ang. point of interest) to obiekty użyteczności publicznej. W naszej bazie POI odnajdziesz obiekty z kategorii takich jak stacje benzynowe, gastronomia, handel, parkingi, noclegi i wiele innych.

Jeżeli chciałbyś dodać jakiś obiekt użyteczności publicznej, wystarczy, że w widoku mapy w aplikacji na urządzeniu Android przytrzymasz palcem daną lokalizację i wybierzesz opcję „Dodaj punkt POI” (ikona dymka z plusem).  Następnym krokiem będzie uzupełnienie formularza o obiekcie i zatwierdzenie przyciskiem „Wyślij”. Po potwierdzeniu zgłoszenia przez naszych pracowników nowy POI pojawi się na mapie w aplikacji.

POI możesz też dodać za pośrednictwem naszego portalu traffic.naviexpert.pl. W celu dodania nowego punktu obiektu wystarczy wybrać opcję “Dodaj POI” w menu (jeżeli korzystamy z PC) lub przycisk z ikoną POI (w przypadku korzystania z wersji mobilnej). Aby ustawić pozycję należy przesunąć mapę, a na koniec uzupełnić i wysłać formularz. Wysłany w ten sposób POI zostanie uwzględniony na naszej mapie po zatwierdzeniu zgłoszenia przez naszych pracowników.

« Wróć do wyszukiwarki

Zobacz podobne