=
naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Pomoc

Jak zaktualizować aplikację NaviExpert?


W przypadku aplikacji NaviExpert pobranej z Google Play i App Store aktualizacje są instalowane na Twoim urządzeniu automatycznie po połączeniu z siecią WiFi. Jeżeli tak się nie stanie lub nie korzystasz z sieci WiFi wystarczy, że odszukasz NaviExpert w sklepie z aplikacjami i klikniesz „Aktualizuj”.

Jeżeli posiadasz aplikację pobraną ze strony getne.pl, w aplikacji domyślnie ustawiona jest opcja powiadamiania o udostępnieniu nowej wersji. Po otrzymaniu w aplikacji NaviExpert systemowego komunikatu o wydaniu nowej wersji wyraź zgodę na pytanie o wykonanie aktualizacji. Aby samodzielnie zaktualizować aplikację wystarczy, że wpiszesz w przeglądarce internetowej telefonu adres: getne.pl, a następnie pobierzesz i zainstalujesz najnowszą wersję aplikacji z tej strony.

Pamiętaj, że aktualizacja dotyczy wyłącznie aplikacji, a nie map jak w przypadku standardowych nawigacji. NaviExpert jest aplikacją online, mapa pobierana jest z naszego serwera za każdym razem, kiedy wytyczasz trasę. Dzięki temu masz zawsze dostęp do aktualnej mapy oraz danych o sytuacji na drogach (korki, remonty, utrudnienia, fotoradary itp.).

Dla telefonów z systemem Windows Phone aktualizacje aplikacji nie będą już udostępniane. Związane jest to z zaprzestaniem prac nad systemem przez firmę Microsoft.

« Wróć do wyszukiwarki

Zobacz podobne