Jakie warunki muszę spełnić, aby przystąpić do programu?

Uczestnik programu „Przedłuż sobie” musi być użytkownikiem systemu NaviExpert, a także posiadać aplikację NaviExpert w wersji 8.3 lub nowszej (czyli z wyższym numerem wersji) pobraną z Google Play wraz z aktywnym jednym z abonamentów: NaviExpert Test 7 dni, NaviExpert Polska 12 miesięcy, NaviExpert Polska i Europa 12 miesięcy lub NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące.

Kolejnym warunkiem udziału w programie „Przedłuż sobie” jest wyłączenie opcji „symulacja GPS” w ustawieniach telefonu, włączony GPS i ustalona pozycja oraz włączona w aplikacji opcja „Udział w społeczności Community Traffic online”.

Konieczne jest również podanie adresu e-mail oraz wyrażenie zgody na przesyłanie przez NaviExpert informacji handlowych. W tym celu należy we wskazanym polu w zakładce „Weź udział w programie” dla aplikacji pobranych z Google Play, dostępnej na stronie www.naviexpert.pl/przedluzsobie wpisać adres e-mail, na który zostanie wysłany mail z prośbą o wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych. By zakończyć proces należy postąpić zgodnie ze wskazówkami w mailu.

Udział w programie "Przedłuż sobie" premiowany jest dodatkowymi godzinami wyłącznie, kiedy podróżujesz z włączonym NaviExpert w trakcie jazdy drogami publicznymi. Godziny w programie nie będą naliczane za przemieszczanie się z włączoną aplikacją pieszo, środkami transportu publicznego (np. pociągiem, tramwajem, samolotem, promem, statkiem).

Pozostawienie włączonego telefonu lub tabletu z aplikacją, który nie znajduje się w ruchu, nie upoważnia do przyznania Extra abonamentu.

Zarejestrowałem się w programie, ale nie mam dodatkowych godzin. Dlaczego?

Po zarejestrowaniu w programie abonament NaviExpert Extra przydzielamy w ciągu 24h. Prosimy o chwilę cierpliwości :)

Mam wrażenie, że aplikacja źle nalicza moje godziny. Czemu tak się dzieje?

Godziny naliczamy tylko za podróżowanie z NaviExpert w trakcie jazdy pojazdami - pozostawienie telefonu z włączoną aplikacją w jednym miejscu lub poruszanie się z nią pieszo nie uprawnia do przyznania abonamentu NaviExpert Extra.

Pamiętaj, że tylko podróżując z NaviExpert, udoskonalasz technologię Community Traffic pozwalającą na omijanie korków. Masz również możliwość przesyłania zgłoszeń CB, które ostrzegają innych kierowców o radarach, niebezpiecznych miejscach i wypadkach.

W jaki sposób naliczane są dodatkowe godziny w programie „Przedłuż sobie”?

Dodatkowe godziny naliczane są z dokładnością co do minuty. Jeżeli przykładowo po 50 minutach jazdy użytkownik zatrzyma się, to 50 przejechanych przez niego minut zostanie naliczonych. Dopiero każda pełna godzina przejechana z włączoną aplikacją NaviExpert zapewnia dodatkowe pięć godzin przedłużenia abonamentu widoczne, które jest widoczne w aplikacji. Oznacza to, że w powyższym przykładzie użytkownik wyjeździ po postoju kolejne 15 minut, zsumuje mu się to do 1h i 5 min, co gwarantuje 5h w pakiecie NaviExpert Extra, widoczne z poziomu aplikacji.

Sam czas spędzony podczas zatrzymania nie jest dodawany do Extra abonamentu ani uwzględniany w rankingu. Ponowne ruszenie po postoju z powrotem włącza licznik minut sumujących się w dodatkowe godziny abonamentu.

Kiedy będę mógł wykorzystać dodatkowy abonament?

Pakiet z przedłużeniem ma najwyższy priorytet aktywacji spośród wszystkich abonamentów dostępnych na koncie użytkownika. Pakiet aktywuje się podczas pierwszego ułożenia trasy, które następuje po zakończeniu daty ważności bazowego abonamentu lub automatycznie po 3 miesiącach od momentu zakończenia abonamentu bazowego, którego dotyczyło przedłużenie.

Aplikacja pokazuje, że mam do wykorzystania X godzin w pakiecie NaviExpert Extra, tymczasem ranking uwzględnia tych godzin znacznie mniej. Dlaczego?

W aplikacji znajdziesz sumę uzyskanych godzin w ramach uczestnictwa w programie „Przedłuż sobie”. Przykładowo, na 100 godzin składają się 24h przyznawane odgórnie po rejestracji w programie oraz 76h uzyskane za jazdę przez 15h z włączoną aplikacją NaviExpert.

W rankingu uwzględniamy tylko liczbę przejechanych godzin, czyli w opisywanym wyżej przykładzie, będzie to 15h. Dane do rankingu tej edycji „Przedłuż sobie” zaczniemy zbierać z dniem startu programu i konkursu, czyli 21.07.14. Zastrzegamy jednak prawo do weryfikacji tych danych.

Gdzie mogę podać swój nick do rankingu?

Swój nick możesz nam w każdej chwili przesłać na adres przedluzsobie@naviexpert.pl z adresu e-mail użytego do rejestracji w programie „Przedłuż sobie”.

Ponadto, do użytkowników, którzy mają szansę znaleźć się w pierwszej 100 rankingu wysyłamy na adres e-mail podany podczas rejestracji do programu prośbę o podanie nicka. Sprawdzaj swoją pocztę regularnie, być może wkrótce zgłosimy się do Ciebie :)

Pełen regulamin programu „Przedłuż sobie” znajdziesz na stronie www.naviexpert.pl/przedluzsobie