Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

23.04.2024

Wspomnienia z długiego weekendu, bez drogowego obłędu? Tylko z NaviExpert. Teraz 30% taniej

Majówka 2024. Wystarczą trzy dni urlopu, by wypoczywać przez dziewięć. Do tego synoptycy zapowiadają… 20-26 stopni. Takich okazji do wyjazdów po prostu się nie przepuszcza, więc na drogach będzie się działo! Korki, objazdy, wzmożone kontrole. Chcecie uniknąć drogowego obłędu? Śpieszymy z pomocą promocją 🙂 Tylko teraz roczne abonamenty NaviExpert Polska oraz NaviExpert Polska i Europa kupicie 30% taniej.

Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z majówkowej promocji. 

1. Dla tych, co lubią dobre okazje

Liczba mnoga nie jest tu przypadkowa. Pierwszą jest długi weekend majowy i sposobność do odpoczynku poza domem, drugą – promocja. Łapcie 30% rabat na abonamenty roczne NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa. Ta inwestycja zwróci się Wam nie tylko w postaci nerwów zaoszczędzonych na majówkowych podróżach (kolejny długi weekend już 30 maja!), ale także wsparciu w codziennych drogowych eskapadach.

Promocja trwa do 7 maja, a jej regulamin znajdziecie tutaj. Aby dokonać zakupu, w nawigacji pobranej z Google Play lub App Store, należy wybrać kolejno: Menu > Sklep.

2. Dla chcących być na czasie (i o czasie)

Do urokliwej chatki w lesie, do zacisznej knajpki w centrum miasta, na niedawno otwarte pole kempingowe – z NaviExpert dojedziecie dosłownie wszędzie! Tymczasem na drodze czyha wiele pułapek, jak choćby popularne w tym czasie korki, liczniejsze niż zwykle kontrole policji i… wiele kamer rejestrujących prędkość jazdy, które chętnie zrobią nam zdjęcie w chwili nieuwagi. Na szczęście w NaviExpert trzymamy rękę na pulsie. Nasze mapy są na bieżąco aktualizowane, a informacje o możliwych na trasie remontach, wypadkach czy nowych inwestycjach drogowych są sumiennie uzupełniane. To nawigacja do zadań specjalnych! Wiemy o każdym fotoradarze w Polsce, znamy lokalizacje wszystkich działających kamer na światłach, a odcinkowe pomiary prędkości nie mają przed nami żadnych tajemnic. 

Trwające remonty i planowane najbliższe otwarcia nowych dróg.

Więcej na temat tego, czego możecie spodziewać się na drogach w majówkę przeczytacie w naszym najnowszym raporcie drogowym.

3. Dla ceniących autentyczność

Nasi użytkownicy wręcz kochają podróże z NaviExpertem! Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Być może jednak przekonają Cię wystawione przez nich opinie. Poniżej tylko te z ubiegłego miesiąca.

  • Wojciech – Super. Używam od jakichś 5 lat lub więcej i póki co mandatów nie miałem żadnych, sama nawigacja też ok, tzn. np. potrafi korki omijać, moim zdaniem dużo lepsza niż alternatywny. Do tego głos wiedźmina 😉 Co do Android Auto (w odp. na inne komentarze) to musi zależeć od samochodu, bo u mnie się da wprowadzać nawet w trakcie jazdy ;p (…)
  • Dariusz – Jak dla mnie nadal super, używam sporadycznie od ok 10 lat, a może więcej (…). Prowadzi jak nić Ariadny 😁
  • Tadeusz – Rewelacyjna dokładność, a dodatkowo oszczędzam pieniądze na ubezpieczeniu OC i AC. Polecam bo warto.
  • Tadek – Mam aplikację drugi rok chociaż korzystam sporadycznie, to nigdy mnie nie zawiódł. Jestem zadowolony, zawsze dojadę do celu i nie zamieniłbym na inną – pozdrawiam.
  • PRODO – Świetna nawigacja brak zawieszeń, płynność działania, bardzo czytelne pokazywanie dróg. Polecam w 100% naprawdę warto! Zdarzają się też promocje na abonamenty ale można też po instalacji napisać do ich supportu i aktywują 14 dni takiego testu. Można popróbować pojeździć i dopiero wykupić abonament. Jedna z lepszych nawigacji. Używałem kilkanaście innych programów, w każdym mi coś nie pasowało tutaj rewelacja, naprawdę polecam.

4. Dla lubiących wypoczynek w dobrym stylu – stylu slow

Trudno wyobrazić sobie długi wiosenny weekend bez wypadu na łono natury. W NaviExpert znajdziecie kategorię Slow Road, a w jej ramach turystyczno-rekreacyjne jedno i kilkudniowe trasy slow,  inspiracje oraz miejsca slow. Możecie wybierać spośród propozycji zabytków, muzeów, klimatycznych agroturystyk czy przytulnych hoteli. Aby skorzystać z kategorii, w wyszukiwarce NaviExpert wpisz nazwę trasy lub kliknij ikonę Slow Road w szybkim wyszukiwaniu. Aplikacja pokaże punkty w ramach danej trasy, najbliższe Twojej aktualnej lokalizacji.

5. Dla stawiających na ciągły rozwój – nowości w aplikacji

Pod koniec stycznia światło dzienne ujrzała wersja 5.3 NaviExperta na iOS. Wśród zmian widocznych w aplikacji warto wymienić: 

  • nową mapę w trybie nawigacji, z opcją powrotu do poprzedniej wersji,
  • klikalne użyteczne punkty na mapie, z możliwością wyznaczenia trasy,
  • klikalna mapa z opcją wyznaczenia trasy do dowolnego punktu,
  • klikalne trasy alternatywne we flow wyznaczania trasy.

Natomiast podróżujący z aplikacją na systemie multimedialnym auta zauważą zapewne ujednolicenie powrotu do wyznaczonej trasy, po rozłączeniu i ponownym połączeniu CarPlay.

Od tego roku zwolennicy Apple’a mogą także korzystać z programu lojalnościowego Masz za staż, w ramach którego kolejny abonament kupią z 30% rabatem. Więcej nt. programu przeczytacie tutaj.

Android to z kolei intensywne prace nad nowym widokiem w aplikacji. Na początku roku pojawiła się nowość dla korzystających z wersji na Android Auto – dodaliśmy informację o Waszej aktualnej lokalizacji w trakcie nawigacji. Dzięki temu łatwo sprawdzicie numer drogi, nazwę ulicy czy miejscowości, w której aktualnie się znajdujecie. 

O tym, jakie nowości pojawiły się w aplikacji w ciągu ostatniego roku pisaliśmy tutaj

Szerokiej drogi!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...