Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.02.2021

„Masz za staż” od NaviExpert – 30% na zakup kolejnego abonamentu

Lubisz być dobrze przygotowany do podróży? Wybierasz NaviExpert! Chcesz otrzymać 30% zniżki na zakup kolejnego abonamentu? Przedłużasz swoją licencję w ramach programu lojalnościowego „Masz za staż”! Jak on działa? O tym poniżej!

Doceniamy kierowców podróżujących z naszą aplikacją, dlatego przygotowaliśmy dla Was program lojalnościowy, z którego aż chce się skorzystać! Jeśli więc do tej pory nie zauważyłeś w aplikacji naszego specjalnego programu – sprawdź zasady „Masz za staż” i ciesz się tańszym abonamentem. 

Masz za staż – zostań z nami na dłużej

Co zyskujesz wybierając nawigację NaviExpert poza wygodnym,  bezpiecznym i sprawnym podróżowaniem do celu? Przede wszystkim możliwość zakupu abonamentu rocznego na NaviExpert po niedostępnym nigdzie indziej 30% rabacie.

  • NaviExpert Polska 1 rok w cenie 69 zł zamiast 99 zł
  • NaviExpert Polska i Europa 1 rok w cenie 99 zł zamiast 149 zł

Proste zasady

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z programu?

  • Posiadać system Android i nawigację zainstalowaną ze sklepu Google Play.
  • Mieć na koncie użytkownika NaviExpert historię zakupu co najmniej jednego rocznego abonamentu nawigacyjnego NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa.
  • Dokonać zakupu kolejnej rocznej licencji najpóźniej w okresie 30 dni od zakończenia aktualnie trwającej usługi nawigacyjnej.

Wejdź na swoje konto i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Abonamenty objęte promocją, dostępne są w aplikacji NaviExpert w okresie 30 dni od zakończenia aktywnej usługi nawigacyjnej.

Po upływie 30 dni od wygaśnięcia usługi, wyżej wymienione rabaty przestaną być widoczne na liście usług możliwych do kupienia. 

Promocja „Masz za staż” nie łączy się z innymi promocjami na zakup abonamentu i nie obejmuje programu LINK4 Kasa Wraca. Więcej na temat promocji „Za przedłużenie” – „Masz za staż”, przeczytacie w regulaminie.

Użytkownicy NaviExpert – doceniamy, że jesteście z nami 

W ciągu 16 lat istnienia NaviExperta, nasza nawigacja zaskarbiła sobie rzeszę lojalnych użytkowników. Obchody 15. urodzin były także dobrą okazją do tego, aby bezpośrednio podziękować Wam za to, że jesteście z nami. Dowiedzieliśmy się także, że jest wśród Was osoba, która korzysta z naszej aplikacji nieprzerwanie od ponad 14 lat! Dziękujemy!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

27.10.2022 | Aktualności drogowe

Świąteczne utrudnienia drogowe

26.10.2022 | Android

NaviExpert dla getne – ważne informacje

01.09.2022 | Aktualności drogowe

Ostatni dzwonek, by nie zapunktować...

24.08.2022 | badania NaviExpert

RAPORT. Jak drożyzna wpłynęła na...

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...