Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.02.2021

„Masz za staż” od NaviExpert – 30% na zakup kolejnego abonamentu

Lubisz być dobrze przygotowany do podróży? Wybierasz NaviExpert! Chcesz otrzymać 30% zniżki na zakup kolejnego abonamentu? Przedłużasz swoją licencję w ramach programu lojalnościowego „Masz za staż”! Jak on działa? O tym poniżej!

Doceniamy kierowców podróżujących z naszą aplikacją, dlatego przygotowaliśmy dla Was program lojalnościowy, z którego aż chce się skorzystać! Jeśli więc do tej pory nie zauważyłeś w aplikacji naszego specjalnego programu – sprawdź zasady „Masz za staż” i ciesz się tańszym abonamentem. 

Masz za staż – zostań z nami na dłużej

Co zyskujesz wybierając nawigację NaviExpert poza wygodnym,  bezpiecznym i sprawnym podróżowaniem do celu? Przede wszystkim możliwość zakupu abonamentu rocznego na NaviExpert po niedostępnym nigdzie indziej 30% rabacie.

Proste zasady

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z programu?

  • Posiadać system Android lub iOS i nawigację zainstalowaną ze sklepu Google Play lub App Store.
  • Mieć na koncie użytkownika NaviExpert historię zakupu co najmniej jednego rocznego abonamentu nawigacyjnego NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa.
  • Dokonać zakupu kolejnej rocznej licencji najpóźniej w okresie 30 dni od zakończenia aktualnie trwającej usługi nawigacyjnej.

Wejdź na swoje konto i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Abonamenty objęte promocją, dostępne są w aplikacji NaviExpert w okresie 30 dni od zakończenia aktywnej usługi nawigacyjnej.

Po upływie 30 dni od wygaśnięcia usługi, wyżej wymienione rabaty przestaną być widoczne na liście usług możliwych do kupienia. 

Promocja „Masz za staż” nie łączy się z innymi promocjami na zakup abonamentu i nie obejmuje programu LINK4 Kasa Wraca. Więcej na temat promocji „Za przedłużenie” – „Masz za staż”, przeczytacie w regulaminie.

Użytkownicy NaviExpert – doceniamy, że jesteście z nami 

W ciągu 16 lat istnienia NaviExperta, nasza nawigacja zaskarbiła sobie rzeszę lojalnych użytkowników. Obchody 15. urodzin były także dobrą okazją do tego, aby bezpośrednio podziękować Wam za to, że jesteście z nami. Dowiedzieliśmy się także, że jest wśród Was osoba, która korzysta z naszej aplikacji nieprzerwanie od ponad 14 lat! Dziękujemy!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...