Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.04.2022

Na wiosenne podróże. Te małe i duże – NaviExpert 20% taniej!

Kluczem do udanych wiosennych wypadów jest nie tylko dobra pogoda, ale także skuteczna nawigacja. W końcu nikt nie lubi błądzić po nieznanym terenie!  

Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych oraz przypadającego zaraz po nich weekendu majowego, mamy dla Was promocję. Łapcie 20% rabat na roczne abonamenty NaviExpert Polska lub NaviExpert Polska i Europa!

Dla miłośników natury (i nie tylko)

Trudno wyobrazić sobie długi wiosenny weekend bez wypadu na łono natury. W NaviExpert znajdziecie kategorię Slow Road, a w jej ramach ponad 260 punktów POI oraz liczne trasy turystyczno-rekreacyjne jedno i wielodniowe. Możecie wybierać spośród propozycji zabytków, muzeów, klimatycznych agroturystyk czy przytulnych hoteli. Zachęcamy Was do chwili odpoczynku od zabieganej codzienności, tym bardziej że majówka za pasem! 

Dla chcących zaoszczędzić na czasie (i nie tylko)

Do urokliwej chatki zlokalizowanej w środku lasu, do zacisznej knajpki w centrum miasta, na niedawno otwarte pole kempingowe – z NaviExpert dojedziecie dosłownie wszędzie! Nasze mapy są na bieżąco aktualizowane, a informacje o możliwych na trasie remontach, wypadkach drogowych czy innych utrudnieniach są sumiennie uzupełniane. To nawigacja do zadań specjalnych! Wiemy o każdym fotoradarze w Polsce, znamy lokalizacje wszystkich działających kamer na światłach, a odcinkowe pomiary prędkości nie mają przed nami żadnych tajemnic. To wszystko dzięki Wam – aktywnym użytkownikom NaviExpert

Najlepszy ostrzegacz drogowy!

2 tygodnie temu świętowaliśmy duży sukces – dziennikarze tygodnika Motor wybrali Ryśka – nasz antyradar bazujący na tych samych danych co nawigacja NaviExpert, jako najlepszą i najskuteczniejszą aplikację ostrzegającą o fotoradarach, kontrolach i ograniczeniach prędkości. Więcej o przeprowadzonym teście antyradarów i samym Ryśku, który widzimisie – możecie przeczytać tutaj

Dla perfekcjonistów (i nie tylko)

Hipnotyzujący urok przydrożnych pól i lasów, rozmowa z przyjaciółmi czy SMS, na który czekaliście – to tylko kilka przykładowych rozpraszaczy, które mogą wpłynąć na Wasze skupienie na trasie. A jak wiadomo, mniejsze skupienie to większe ryzyko spowodowania niebezpiecznej sytuacji na drodze. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego to jedna z naszych naczelnych wartości, dlatego wspieramy kierowców w codziennych wyzwaniach. 

Funkcja Mój styl jazdy i wskaźnik Skupienie pozwalają na obiektywną ocenę zachowania danego kierowcy za kółkiem. Algorytm nie tylko ocenia, ale także proponuje wskazówki, które mogą pomóc w doskonaleniu techniki jazdy.  

Bezpiecznie do celu – tylko z NaviExpert!

Wiosenne podróże powinny być odpoczynkiem, okazją do naładowania akumulatorów i pretekstem do szerokiego uśmiechu na twarzy. Z NaviExpert nie musisz martwić się zmianami organizacji ruchu związanymi z remontami czy rozpoczętym sezonem na maratony. Zamiast tego skorzystaj z promocji oraz elastycznych form płatności (BLIK, karta, przelew). Sprawdź, jakie funkcje oferujemy w ramach naszej aplikacji i podróżuj bezpiecznie do celu!

W tym roku promocja wyjątkowo potrwa dłużej, bo od 14 kwietnia do 4 maja! Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
79 zł 99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
119 zł 149 zł

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
79,99 zł 99,99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
119,99 zł 149,99 zł

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka