Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.10.2022

NaviExpert albo psikus. Drogowy! PROMOCJA

Bezkresne korki, trwające w nieskończoność remonty, wysokość mandatów mrożąca krew w żyłach i punkty karne, które można zebrać łatwiej niż grzyby po deszczu.  Spędzające sen z powiek koszmary kierowców możnaby mnożyć. Dlatego mamy dla Was coś, co pomoże odczarować jesienne podróże –  promocję -20% na roczne abonamenty

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…

Brzmi upiornie, prawda? Ale nie taka rzeczywistość straszna, jak ją malują! Przełom października i listopada to idealny moment, by skorzystać z promocji -20% na roczne abonamenty w NaviExpert i uniknąć drogowych psikusów nie tylko w okolicy listopada, ale także przez następne 12 miesięcy!  

NaviExpert albo psikus!

Coraz szybciej zapadający zmrok, śliska nawierzchnia, dotkliwe ceny paliw, rozkopane ulice. O drogowy psikus nietrudno. Jakich dokładnie psikusów możecie spodziewać się w trasie? Oto lista tych najpopularniejszych.

  • Psikus korkowy 

TOP of the TOP, czyli psikus korkowy, który często jest kumulacją poniższych psikusów.  Poza tym odpowiada za stratę czasu i nerwów, co może znacznie obniżyć jakość Waszego dnia. Chyba że akurat zdecydowaliście się na zakup NaviExperta, który wie o wszystkich psikusach korkowych na terenie całego kraju. Sprawnie przeliczy dla Was trasę i zaproponuje alternatywną podróż, pozbawioną przykrych niespodzianek. 

  • Psikus mandatowy

Psikus mandatowy, czyli jeden z najczęściej spotykanych, zwłaszcza w okolicy 1 listopada. Niebezpieczny przede wszystkim w kontekście tegorocznych zmian taryfikatora mandatów. Na szczęście nawigacja NaviExpert, z bezpiecznym wyprzedzeniem, poinformuje Was o obowiązujących limitach prędkości na danym odcinku oraz zbliżających się kontrolach czy fotoradarach, abyście zawczasu mogli zdjąć nogę z gazu.

  • Psikus remontowy

Miejsce trzecie na naszej liście. Zwykle niespodziewany i irytujący. Równie powszechny jak psikus mandatowy, gotowy zrujnować każdy, nawet najlepiej zorganizowany i zaplanowany dzień. Z NaviExpertem zminimalizowanie tego ryzyka jest nadzwyczaj proste — nawigacja dobrze wie o trwających i planowanych robotach drogowych, i wyznaczy inną drogę. 

Nie zapominamy także o corocznych kumulacjach korków i kontroli drogowych z powodu 1 listopada — to jeden z najbardziej intensywnych okresów na polskich drogach… Tradycyjnie już NaviExpert zadba o wszelkie aktualizacje w miejscach, w których możecie spodziewać się zmian organizacji ruchu.

To co? NaviExpert albo psikus! Promocja trwa od 26.10 do 2.11.2022 r. do godz. 23.59. Regulamin promocji znajdziecie tutaj

Abonamenty dla systemu Android

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
79 zł 99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
119 zł 149 zł

Abonamenty dla systemu iOS

Kup

NaviExpert Polska 1 rok
79,99 zł 99,99 zł

Kup

NaviExpert Polska i Europa 1 rok
119,99 zł 149,99 zł

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Może zainteresuje Cię też

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka