Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

22.01.2020

Działo się w 2019! Podsumowanie roku w NaviExpert

To był dobry rok! Sprawdź, jak w 2019 rozwijała się nawigacja NaviExpert.

Choć już wszyscy zdążyliśmy się przyzwyczaić do nowego roku w kalendarzu, warto na chwilę się zatrzymać i podsumować, co udało nam się zrobić w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Bezpieczeństwo to dla nas ważny temat, dlatego NaviExpert ostrzega kierowców, kiedy jadą zbyt szybko. A cóż ma większą siłę perswazji niż głos bliskiej osoby, który przypomina by zwolnić i zdjąć nogę z gazu? Wdrożona przez nas w 2019 roku opcja nagrania spersonalizowanego komunikatu „zwolnij” została ciepło przyjęta przez kierowców podróżujących z NaviExpert, podobnie jak możliwość udostępnienia swej pozycji w trakcie nawigacji wybranej osobie.

Coraz większa popularność nowych samochodów oraz telefonów spowodowała, że aplikacja NaviExpert pojawiła się ubiegłym roku w dwóch nowych miejscach. W kwietniu zadebiutowała obsługa funkcji CarPlay, dzięki której posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą w wybranych autach korzystać z nawigacji NaviExpert na wbudowanym wyświetlaczu na desce rozdzielczej.  W czerwcu z kolei NaviExpert zadebiutował w AppGallery, sklepie z aplikacjami dla smartfonów Huawei i Honor.

Podsumowanie 2019 w NaviExpert - infografika

Okres wakacyjny to dla większości czas wypoczynku, dla nas natomiast to czas wzmożonej pracy. To właśnie w letnich miesiącach najwięcej użytkowników korzysta z NaviExpert, dlatego też od lipca wszyscy posiadacze urządzeń z systemem Android mogą korzystać z nowego interfejsu ekranu mapy bez nawigacji.  

Warto również nadmienić, że w 2019 roku postanowiliśmy udostępnić za darmo wszystkim posiadaczom aktywnych abonamentów NaviExpert funkcję optymalizacji tras wielopunktowych, która pozwala lepiej zaplanować kolejność odwiedzanych miejsc na trasie. A jeśli na trasie, którą regularnie pokonujesz (np. dom – praca), pojawi się wypadek, dzięki wprowadzeniu geotargetowanych powiadomień otrzymasz zawczasu stosowną notyfikację.

Poza wprowadzaniem nowych funkcjonalności w aplikacji, nieustannie pracujemy nad dostarczaniem jak najbardziej aktualnych map i informacji dla kierowców. Tylko w 2019 roku nanieśliśmy 100 tys. zmian w punktach POI, na mapach wprowadziliśmy 33 tys. remontów i zmian organizacji ruchu, a ostrzeżeń drogowych, przekazanych przez nas tylko na Twitterze było 18 tys.

Tym bardziej cieszymy się, że nasz wysiłek jest doceniany nie tylko przez naszych klientów, ale także przez niezależnych dziennikarzy. Zwycięstwa w testach nawigacji organizowanych przez tygodnik „Motor” oraz miesięcznik „Auto Moto” czy statuetka Mobile Trends Awards za akcję PZU „Zwolnij przy szkole. Dziecko bezpieczne na drodze” zrealizowaną w NaviExpert, motywują nas tylko do działania.

Zaglądaj regularnie na naszego bloga lub zapisz się na nasz newsletter by nie przegapić żadnej z nowości, które szykujemy na 2020 rok!

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka