facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.04.2019

NaviExpert zwycięzcą testu nawigacji miesięcznika Auto Moto

Jaka nawigacja jest najlepsza? Dziennikarze magazynu „Auto Moto” postanowili to sprawdzić w teście drogowym, który odbył się pod koniec marca na ulicach Warszawy.  W tym celu porównali 9 aplikacji nawigacyjnych. Obok NaviExperta w teście wzięły udział AutoMapa, Google Maps, Here, Mapy Apple, Navitel Navigation, TomTom Go Mobile, Waze oraz Yanosik.

Wszystkie wybrane do testu aplikacje umożliwiają ustalenie trasy w oparciu o dane o natężeniu ruchu drogowego przekazywane online. Podczas testu dziennikarze analizowali działanie aplikacji pod kątem: czasu przejazdu, ostrzeżeń o kontrolach oraz aktualności informacji o limitach prędkości.

Jak wypadł w tych testach NaviExpert? Dziennikarze „Auto Moto” szczególną uwagę zwrócili na jakość ostrzeżeń o kontrolach prędkości oraz o limitach prędkości, które sprawdziły się perfekcyjnie. W artykule podsumowującym test tak podsumowują naszą nawigację: „Dość dobre mapy i dobry system omijania korków (…) Doskonale działa informacja o ograniczeniach szybkości – niemal w 100% można zaufać jej wskazaniom. Jednak to, co szczególnie zaskakuje, to ostrzeżenia o kontrolach prędkości stacjonarnych i mobilnych”.

Pełne podsumowanie testów znajdziecie w majowym wydaniu miesięcznika „Auto Moto”.


Podobne wpisy

26.11.2021 | Android

Przejdź do Google Play i kup NaviExpert...

29.10.2021 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu na 1 listopada....

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...

26.05.2021 | Co nowego?

Stacje ładowania elektryków? Znajdziesz...