facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.04.2019

NaviExpert zwycięzcą testu nawigacji miesięcznika Auto Moto

Jaka nawigacja jest najlepsza? Dziennikarze magazynu „Auto Moto” postanowili to sprawdzić w teście drogowym, który odbył się pod koniec marca na ulicach Warszawy.  W tym celu porównali 9 aplikacji nawigacyjnych. Obok NaviExperta w teście wzięły udział AutoMapa, Google Maps, Here, Mapy Apple, Navitel Navigation, TomTom Go Mobile, Waze oraz Yanosik.

Wszystkie wybrane do testu aplikacje umożliwiają ustalenie trasy w oparciu o dane o natężeniu ruchu drogowego przekazywane online. Podczas testu dziennikarze analizowali działanie aplikacji pod kątem: czasu przejazdu, ostrzeżeń o kontrolach oraz aktualności informacji o limitach prędkości.

Jak wypadł w tych testach NaviExpert? Dziennikarze „Auto Moto” szczególną uwagę zwrócili na jakość ostrzeżeń o kontrolach prędkości oraz o limitach prędkości, które sprawdziły się perfekcyjnie. W artykule podsumowującym test tak podsumowują naszą nawigację: „Dość dobre mapy i dobry system omijania korków (…) Doskonale działa informacja o ograniczeniach szybkości – niemal w 100% można zaufać jej wskazaniom. Jednak to, co szczególnie zaskakuje, to ostrzeżenia o kontrolach prędkości stacjonarnych i mobilnych”.

Pełne podsumowanie testów znajdziecie w majowym wydaniu miesięcznika „Auto Moto”.


Podobne wpisy

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...

14.08.2019 | Aktualności drogowe

Którędy na długi weekend sierpniowy?