facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.04.2019

NaviExpert zwycięzcą testu nawigacji miesięcznika Auto Moto

Jaka nawigacja jest najlepsza? Dziennikarze magazynu „Auto Moto” postanowili to sprawdzić w teście drogowym, który odbył się pod koniec marca na ulicach Warszawy.  W tym celu porównali 9 aplikacji nawigacyjnych. Obok NaviExperta w teście wzięły udział AutoMapa, Google Maps, Here, Mapy Apple, Navitel Navigation, TomTom Go Mobile, Waze oraz Yanosik.

Wszystkie wybrane do testu aplikacje umożliwiają ustalenie trasy w oparciu o dane o natężeniu ruchu drogowego przekazywane online. Podczas testu dziennikarze analizowali działanie aplikacji pod kątem: czasu przejazdu, ostrzeżeń o kontrolach oraz aktualności informacji o limitach prędkości.

Jak wypadł w tych testach NaviExpert? Dziennikarze „Auto Moto” szczególną uwagę zwrócili na jakość ostrzeżeń o kontrolach prędkości oraz o limitach prędkości, które sprawdziły się perfekcyjnie. W artykule podsumowującym test tak podsumowują naszą nawigację: „Dość dobre mapy i dobry system omijania korków (…) Doskonale działa informacja o ograniczeniach szybkości – niemal w 100% można zaufać jej wskazaniom. Jednak to, co szczególnie zaskakuje, to ostrzeżenia o kontrolach prędkości stacjonarnych i mobilnych”.

Pełne podsumowanie testów znajdziecie w majowym wydaniu miesięcznika „Auto Moto”.


Podobne wpisy

19.02.2020 | Co nowego?

PZU GO nominowane w plebiscycie Mobility...

03.02.2020 | Android

Najlepsza nawigacja na Androida

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...