facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

26.04.2019

NaviExpert zwycięzcą testu nawigacji miesięcznika Auto Moto

Jaka nawigacja jest najlepsza? Dziennikarze magazynu „Auto Moto” postanowili to sprawdzić w teście drogowym, który odbył się pod koniec marca na ulicach Warszawy.  W tym celu porównali 9 aplikacji nawigacyjnych. Obok NaviExperta w teście wzięły udział AutoMapa, Google Maps, Here, Mapy Apple, Navitel Navigation, TomTom Go Mobile, Waze oraz Yanosik.

Wszystkie wybrane do testu aplikacje umożliwiają ustalenie trasy w oparciu o dane o natężeniu ruchu drogowego przekazywane online. Podczas testu dziennikarze analizowali działanie aplikacji pod kątem: czasu przejazdu, ostrzeżeń o kontrolach oraz aktualności informacji o limitach prędkości.

Jak wypadł w tych testach NaviExpert? Dziennikarze „Auto Moto” szczególną uwagę zwrócili na jakość ostrzeżeń o kontrolach prędkości oraz o limitach prędkości, które sprawdziły się perfekcyjnie. W artykule podsumowującym test tak podsumowują naszą nawigację: „Dość dobre mapy i dobry system omijania korków (…) Doskonale działa informacja o ograniczeniach szybkości – niemal w 100% można zaufać jej wskazaniom. Jednak to, co szczególnie zaskakuje, to ostrzeżenia o kontrolach prędkości stacjonarnych i mobilnych”.

Pełne podsumowanie testów znajdziecie w majowym wydaniu miesięcznika „Auto Moto”.


Podobne wpisy

29.07.2020 | badania NaviExpert

[RAPORT] Wakacje za kierownicą 2020....

10.07.2020 | Nawigacja NaviExpert

Do kina z NaviExpert

01.07.2020 | Co nowego?

Ułatwienia w dodawaniu POI w NaviExpert

26.06.2020 | Aktualności drogowe

[RAPORT] Planujesz urlop? Tam na pewno...

11.06.2020 | Aktualności drogowe

Polacy wrócili do weekendowych podróży!

08.06.2020 | Nawigacja NaviExpert

Magiczne podróże – tylko z NaviExpert