Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.10.2019

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu nawigacji tygodnika Motor!

Spośród 6 popularnych aplikacji, nawigacja NaviExpert po raz kolejny okazała się najlepsza.

Dziennikarze „Motoru” postanowili samodzielnie sprawdzić, która z aplikacji nawigacyjnych na smartfony jest najlepsza. W praktycznym teście, przeprowadzonym na początku września na zatłoczonych ulicach Warszawy, zadaniem uczestników było pokonanie trasy z podwarszawskich Marek do Galerii Mokotów zgodnie ze wskazówkami nawigacji oraz przestrzeganiem obowiązujących limitów prędkości. Wybraną do testu trasę można pokonać na kilka sposobów, wszystkie nawigacje miały więc pole do popisu przy wyznaczaniu drogi prowadzącej najszybciej do mety.

Poza czasem dojazdu na miejsce, dziennikarze „Motoru” sprawdzali również poprawność ostrzeżeń o kontrolach oraz informacji o limitach prędkości podawanych przez testowane nawigacje. Co napisali o NaviExpert? „Doskonały system omijania korków, dobrze działająca funkcja ostrzegania o fotoradarach i dokładne informacje o ograniczeniach prędkości. Aktualność map na wysokim poziomie”.

NaviExpert w teście miał najwięcej prawidłowych wskazań ostrzeżeń o kontrolach oraz informacji o limitach prędkości, a także bardzo dobry czas dojazdu do celu, co przełożyło się na 1 miejsce w teście. W podsumowaniu czytamy: „NaviExpert sprawnie prowadzi do celu, ale również doskonale ostrzega o zagrożeniach na drodze”.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji przetestować nawigacji NaviExpert, pobierz ją z Google Play lub App Store i skorzystaj z darmowej, 14-dniowej pełnej wersji dla nowych użytkowników. 

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...