facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.10.2019

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu nawigacji tygodnika Motor!

Spośród 6 popularnych aplikacji, nawigacja NaviExpert po raz kolejny okazała się najlepsza.

Dziennikarze „Motoru” postanowili samodzielnie sprawdzić, która z aplikacji nawigacyjnych na smartfony jest najlepsza. W praktycznym teście, przeprowadzonym na początku września na zatłoczonych ulicach Warszawy, zadaniem uczestników było pokonanie trasy z podwarszawskich Marek do Galerii Mokotów zgodnie ze wskazówkami nawigacji oraz przestrzeganiem obowiązujących limitów prędkości. Wybraną do testu trasę można pokonać na kilka sposobów, wszystkie nawigacje miały więc pole do popisu przy wyznaczaniu drogi prowadzącej najszybciej do mety.

Poza czasem dojazdu na miejsce, dziennikarze „Motoru” sprawdzali również poprawność ostrzeżeń o kontrolach oraz informacji o limitach prędkości podawanych przez testowane nawigacje. Co napisali o NaviExpert? „Doskonały system omijania korków, dobrze działająca funkcja ostrzegania o fotoradarach i dokładne informacje o ograniczeniach prędkości. Aktualność map na wysokim poziomie”.

NaviExpert w teście miał najwięcej prawidłowych wskazań ostrzeżeń o kontrolach oraz informacji o limitach prędkości, a także bardzo dobry czas dojazdu do celu, co przełożyło się na 1 miejsce w teście. W podsumowaniu czytamy: „NaviExpert sprawnie prowadzi do celu, ale również doskonale ostrzega o zagrożeniach na drodze”.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji przetestować nawigacji NaviExpert, pobierz ją z Google Play lub App Store i skorzystaj z darmowej, 14-dniowej pełnej wersji dla nowych użytkowników. 


Podobne wpisy

29.07.2020 | badania NaviExpert

[RAPORT] Wakacje za kierownicą 2020....

10.07.2020 | Nawigacja NaviExpert

Do kina z NaviExpert

01.07.2020 | Co nowego?

Ułatwienia w dodawaniu POI w NaviExpert

26.06.2020 | Aktualności drogowe

[RAPORT] Planujesz urlop? Tam na pewno...

11.06.2020 | Aktualności drogowe

Polacy wrócili do weekendowych podróży!

08.06.2020 | Nawigacja NaviExpert

Magiczne podróże – tylko z NaviExpert