naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz pobierz

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji!

Zapisz się na newsletter NaviExpert, by w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o promocjach i nowościach.

* Wymagane

Zgodnie z art. 13 RODO* informujemy że:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Telematics Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa.
  2. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit.a oraz f RODO*, tj: na podstawie zgody oraz prawnie uzasadnionego interesu administratora, jakim jest prowadzenie działań promujących oferowane produkty i rozwiązania.
  3. Twoje dane będą przechowywane do momentu wycofania zgody lub wniesienia sprzeciwu.
  4. Posiadasz prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych, możesz je zrealizować na stronie: telematicstechnologies.com/rodo.
  5. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować brakiem otrzymywania informacji o aktualnych promocjach i ofertach.
  8. Twoje dane będą poddane profilowaniu w celu dostosowania informacji o aktualnych promocjach i ofertach do Twoich preferencji.
  9. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@telematicstechnologies.com.
  10. Twoje dane nie będą przetwarzane poza EOG, możemy powierzyć je zaufanym podmiotom współpracującym z nami, świadczącym m.in. usługi serwerowe lub obsługę korespondencji marketingowej.

*RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. Urz. UE L nr 119 z 04.05.2016.