Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

17.11.2014

Przenieś swoje konto z getne.pl do Google Play i odbierz licencję na Polskę i Europę!

Przenieś konto z getne.pl do Google Play i odbierz licencję NaviExpert

W związku z tym, że zależy nam na ujednoliceniu oferty skierowanej do naszych użytkowników, a pobieranie aplikacji na Androida z innych niż Google Play źródeł staje się coraz trudniejsze, podjęliśmy ważną dla nas decyzję. Od dziś, większość ruchu zarówno naszych potencjalnych, jak i aktualnych użytkowników będziemy kierować do tego właśnie marketu.

Przeniesienie swojego konta do googlowego marketu jest oczywiście dobrowolne, ale żeby Was do tego zachęcić przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną:) Każda migracja będzie premiowana dodatkowym abonamentem miesięcznym na Polskę oraz możliwością wymiany zgromadzonych punktów partnerskich na licencje nawigacyjne z mapami Polski lub Polski i Europy. Każde 10 punktów można wymienić na miesiąc nawigacji na Polskę lub 15 punktów partnerskich przeznaczyć na miesiąc nawigacji z mapami Polski i Europy.

Przeniesienie konta z getne.pl do Google Play daje także możliwość korzystania z automatycznych aktualizacji aplikacji, wyjątkowych promocji, a także poprawia komfort logowania do konta. W Google Play, zamiast ID i hasła użytkownik identyfikowany jest po adresie mailowym używanym w tym markecie.

To, co otrzymujecie w standardzie w związku z migracją to przeniesienie wszystkich usług – zarówno aktywnych, jak i oczekujących na aktywację na koncie getne.pl – włącznie z dodatkowo wykupionymi głosami czy abonamentami, których do tej pory nie oferowaliśmy w sprzedaży w Google Play.

Korzyści z przeniesienia konta
Korzyści z przeniesienia konta

By dokonać przeniesienia usługi konieczne jest m.in. skorzystanie ze strony: www.naviexpert.pl/migracja, podanie swojego nr ID oraz hasła do aplikacji, a także pobranie aplikacji z Google Play i wpisanie do niej dedykowanego kodu migracyjnego, który pojawi się na stronie. Aby zakończyć migrację niezbędne jest także dokonanie symbolicznej opłaty poprzez zakup całego pakietu migracyjnego za kwotę 2,99 zł.

Niestety, ale dokonanie jakiejkolwiek płatności jest niezbędne, by w przypadku zmiany telefonu lub utraty usług na obecnym urządzeniu w sposób automatyczny odtworzyć je na koncie. To najmniejsza możliwa kwota transakcji dostępna w Google Play, a zarazem jedyny koszt, jaki trzeba ponieść by skorzystać z wszelkich bonusów, jakie oferujemy podczas migracji.

Jak przenieść konto NaviExpert?
Jak przenieść konto NaviExpert?

Podobne wpisy

01.09.2022 | Aktualności drogowe

Ostatni dzwonek, by nie zapunktować...

24.08.2022 | badania NaviExpert

RAPORT. Jak drożyzna wpłynęła na...

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...