facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

10.01.2012

Z Nawigacją Orange bliżej na Euro

Bilety na Euro to gorący temat, a ich zdobycie jest wyczynem porównywalnym z wejściem na Mount Everest. Dzięki Orange każdy użytkownik tej sieci zyskuje nową szansę na otrzymanie biletu na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. By mieć szansę na wymarzony bilet, wystarczy zakupić Nawigację Orange!

Jeśli zdecydujecie się na zakup Nawigacji Orange (lub innego produktu multimedialnego Orange), to zyskujecie szansę wygrania biletu na mecz Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Codziennie losowane są 4 bilety na mecze oraz 12 piłek.

Jeśli już zdobędziemy bilety, Nawigacja Orange pozwoli na sprawne i szybkie dotarcie na mecz, niezależnie od tego, czy będziemy poruszali się samochodem, komunikacją publiczną czy też pieszo. Z Nawigacją Orange na stadion dotrzemy bez najmniejszego problemu.

Nawigacja Orange to bieżąca aktualizacja map, aktualne informacje o korkach, remontach dróg, objazdach i lokalizacji fotoradarów oraz baza użytecznych punktów (restauracje, puby, kina, parki rozrywki, centra handlowe, bankomaty).Jeśli włączamy pakiet abonamentowy po raz pierwszy, w promocji dostaniemy pierwszy miesiąc bezpłatnie, aby przetestować usługę.

Więcej informacji na specjalnej stronie Orange .


Podobne wpisy

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...