Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

05.12.2012

NaviExpert w Google Play

NaviExpert w Sklepie Google Play

Od dziś NaviExpert jest dostępny również w Google Play. Wielu dotychczasowych użytkowników naszej nawigacji zadaje sobie pytanie – czy warto przenosić się z zakupami do Google Play? Poniżej postaramy się Wam odpowiedzieć.

Czy warto pobrać nawigację NaviExpert na swój telefon właśnie z Google Play? Jeżeli nie masz aktywnego abonamentu NaviExpert, przy pobraniu aplikacji z Google Play dostajesz możliwość przetestowania nawigacji przez tydzień za darmo. I to niezależnie od tego czy już wcześniej testowałeś naszą nawigację. Ponadto od Google Play będziesz automatycznie otrzymywał powiadomienia o aktualizacjach aplikacji, a sama instalacja jest prosta i szybka.

Jeśli do tej pory korzystałeś głównie z miesięcznych abonamentów – to zapoznaj się z ofertą Google Play. Miesięczna odnawialna subskrypcja w Google Play jest dostępna w niższej cenie, niż przy zakupie przez www.naviexpert.pl. Pamiętaj jednak, że wówczas nie otrzymujesz 5 punktów partnerskich w programie lojalnościowym.

Jeśli natomiast do tej pory korzystałeś głównie z rocznych abonamentów –kolejnych zakupów dokonuj również przez www.naviexpert.pl. Ceny tych abonamentów nie różnią się między sobą, a kupując abonament przez www.naviexpert.pl – otrzymujesz każdorazowo 15 punktów partnerskich w programie lojalnościowym, które przekładają się na zniżkę przy kolejnych zakupach.

Oczywiście oferta na stronach Google Play będzie cały czas rozszerzana. Abonamenty europejskie pojawią się już niedługo. Jeśli chcesz być szybko powiadamiany o nowościach, zapisz się na nasz newsletter.

Jednocześnie musimy zaznaczyć, że aplikacja „Nawigacja NaviExpert” dostępna od dziś w Google Play to znany już na rynku produkt pod nową marką. Pobrana aplikacja z Google Play nie zastępuje (nie nadpisuje) tej pobranej przez stronę getne.pl, aplikacji przeinstalowanej w telefonie ani wersji operatorskich. Tym samym – jeśli chcesz korzystać z wersji pobranej w Google Play, abonent nawigacyjny możesz kupować wyłącznie za pośrednictwem Google Play. Nie ma też możliwości przenoszenia konta. Jednocześnie – jest możliwe byś miał na telefonie zainstalowane obydwie aplikacje.

 


Podobne wpisy

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka