facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

05.03.2015

NaviExpert bardziej towarzyski

NaviExpert 9.2 już dostępny

Najnowsza wersja nawigacji NaviExpert 9.2 jest już dostępna w Google Play. Znajdziemy w niej m.in. nowe zakładki: statystyki, mój profil z możliwością zdefiniowania nicka oraz opcję połączenia się z portalem Facebook.

Od dziś podróżując z nawigacją NaviExpert na Androida, możemy zbierać punkty za przejechane kilometry, zgłoszone przez nas ostrzeżenia CB, a także otrzymywanie podziękowań od innych kierowców. Po co to wszystko?

Po to, by jeszcze bardziej aktywizować użytkowników do częstszego korzystania z aplikacji. W przypadku NaviExperta zasada jest bowiem prosta – im więcej osób podróżuje z nawigacją, tym lepiej ona działa! Dotyczy to zarówno danych trafficowych, wykorzystywanych do omijania korków, jak i zgłoszeń CB informujących m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych. Zdobyte punkty w aplikacji przekładają się na pozycję w rankingu. Możemy więc porównać się z innymi użytkownikami NaviExperta, a dzięki Facebookowi, także z naszymi znajomymi. Chcemy się pochwalić liczbą zdobytych punktów? Żaden problem: najnowsza wersja NaviExperta pozwoli udostępnić wyniki na facebookowej tablicy.

Wprowadzanie do aplikacji mechanizmów znanych ze świata gier – tzw. grywalizacja – zwiększa zaangażowanie użytkowników. To udowodnione. Lubimy ze sobą konkurować, lubimy się wzajemnie porównywać i lubimy się chwalić. Od dziś NaviExpert to umożliwia. Są osoby, które mają zainstalowaną w swoim telefonie aplikację, ale korzystają z niej tylko przy okazji dalszych podróży. Tymczasem motywacja w postaci zdobycia punktów i możliwość zmierzenia się z kimś skłania je do tego, by częściej włączały nawigację. Część z nich dopiero wówczas orientuje się, że… warto jeździć z nią po mieście, bo ona rzeczywiście omija korki!

NaviExpert 9.2 - bardziej towarzyski
NaviExpert 9.2 – bardziej towarzyski

Elementy, które pojawiły się w NaviExpert przy okazji ostatniej wersji to kolejny krok wpływający na aktywizację społeczności aplikacji. Cały czas działa program lojalnościowy Przedłuż sobie, bazujący na tym, że każda godzina przejechana z NaviExpert wraca do użytkownika w postaci pięciu godzin, które sumują się w ramach dodatkowego, darmowego abonamentu NaviExpert Extra.

Czy nagradzanie punktami użytkowników za np. zgłoszenia nie będzie ich skłaniać do tego, by zgłaszać ich coraz więcej, tylko po to, by awansować w rankingu? Na pozycję w rankingu mają wpływ nasze zgłoszenia, ale przede wszystkim to, czy dużo jeździmy. Jednocześnie wdrożyliśmy szereg mechanizmów antyspamowych, by zabezpieczyć się przed celowym „nabijaniem punktów”.


Podobne wpisy

09.09.2020 | Konkursy

Weź udział w konkursie i wygraj Mazdę...

01.09.2020 | Aktualności drogowe

Czy czeka nas korkowy armageddon tej...

14.08.2020 | badania NaviExpert

Którą drogę wybrać? Powroty z długiego...

29.07.2020 | badania NaviExpert

[RAPORT] Wakacje za kierownicą 2020....

10.07.2020 | Nawigacja NaviExpert

Do kina z NaviExpert

01.07.2020 | Co nowego?

Ułatwienia w dodawaniu POI w NaviExpert