facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

25.02.2015

NaviExpert Aplikacją Mobilną roku 2014!

Gala Mobility Trends 2014

Podczas tegorocznej Gali Mobility Trends, będącej największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży technologicznej w Polsce, NaviExpert otrzymał Złoty Bell w kategorii „Aplikacja Mobilna” za wersję 9.0 nawigacji.

„Złote Belle” w ramach Gali Mobility Trends 2014 rozdane!

NaviExpert został nagrodzony za wersję 9.0 , która ukazała się na początku listopada 2014 roku. Nowa wersja aplikacji przyniosła ze sobą m.in.: nowy interfejs nawigacji, płynne przesuwanie mapy, funkcję płacenia za parkowanie z poziomu aplikacji oraz wiadomości informujące o czasie dojazdu na miejsce. Tego sukcesu nie byłoby jednak bez Was! To właśnie dzięki Waszym głosom – a było ich aż 1868 – , NaviExpert, wyprzedził w swojej kategorii takich konkurentów jak: PizzaPortal.pl, Yanosik dla Firm, SkyCash czy AutoMapę. a! Dziękujemy!

Tegoroczna statuetka dla NaviExpert to kolejne już wyróżnienie, jakie nasza nawigacja otrzymała w wyniku plebiscytu Mobility Trends. Wcześniej, w 2011 roku zostaliśmy uhonorowani statuetką w kategorii „Aplikacja nawigacyjna”.

O gali słów kilka

Organizatorem Gali Mobility Trends jest MIT MEDIA Group, wydawca magazynu Mobility. Ogłaszając nominacje do nagród kapituła konkursowa jednocześnie podsumowuje nowości rynkowe z branży nowoczesnych technologii, które w minionym roku spotkały się z największym zainteresowaniem konsumentów. Nagrodą dla zwycięzców jest statuetka „Złoty Bell”- przyznawana na cześć Alexandra Grahama Bella – szkockiego wynalazcy telefonu. Najlepsi w swojej kategorii wybierani są za pośrednictwem internetu, bezpośrednio przez samych konsumentów, którzy na co dzień korzystają z usług i rozwiązań, jakie wzięły udział w głosowaniu.

Do ankiety zostało zgłoszonych 257 produktów. W głosowaniu na najlepsze produkty i usługi w 18 kategoriach, udział wzięło ponad 18, 5 tys. internatów, którzy oddali łącznie prawie 150 tys. głosów.

NaviExpert produktem roku Komputer Świat

Złoty Bell dla NaviExperta to nie jedyna nagroda, którą w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność przyjmować! Przypominamy, że 4 grudnia 2014 roku NaviExpert tryumfował w kategorii „Internet”, w ramach finałowego plebiscytu Komputer Świata, pozostawiając w tyle m.in. takich dostawców jak ING Mobile czy Yanosik Autostop. Także i w tym plebiscycie o naszym zwycięstwie zadecydowały Wasze głosy!


Podobne wpisy

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...

26.05.2021 | Co nowego?

Stacje ładowania elektryków? Znajdziesz...

25.03.2021 | Funkcje

Sprawdź, czy korzystasz ze wszystkich...

18.01.2021 | Nawigacja NaviExpert

2020 w pigułce – zobacz, co działo...