Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

30.09.2014

Zwycięstwo Ryśka w teście Lokalizacja.info oraz uznanie redaktorów serwisu DobreProgramy.pl

Rysiek WidziMisie

Przeprowadzone niedawno przez redakcję Lokalizacja.info oraz DobreProgramy.pl testy skuteczności najpopularniejszych na naszym rynku aplikacji antyradarowych potwierdzają, że kierowcy podróżujący z naszymi aplikacjami – tak z Ryśkiem, jak i z NaviExpertem – korzystają z najlepszych na polskim rynku ostrzeżeń CB!

Mimo, że obydwie redakcje testowały Ryśka, a nie bezpośrednio NaviExperta, to jednak wyniki testów dotyczą również informowania o sytuacji na drodze przez naszą nawigację. Przypomnijmy bowiem – obie aplikacje korzystają z tej samej bazy ostrzeżeń dzięki unikalnej technologii Community CB, która wykorzystuje nie tylko ostrzeżenia od samych użytkowników aplikacji, ale również informacje pozyskiwane od kierowców podróżujących z tradycyjnym CB radiem oraz z monitoringu radia i internetu.

W obydwu przypadkach pod uwagę brane były m.in. takie funkcjonalności jak:

– ostrzeganie przed fotoradarami

– informowanie o oznakowanych radiowozach z „suszarką”

– informowanie o nieoznakowanych kontrolach drogowych z „suszarką”

– ostrzeganie o innych sytuacjach na drodze np. wypadkach

Test Lokalizacji.info

Uczestnicy: Yanosik, RadarStop i Rysiek

Trasa przebiegała z Siedlec (woj. mazowieckie) drogą krajową DK2, następnie autostradą A1 i A2, drogami krajowymi DK1, DK91, DK240, DK22, DK25 i DK11 do Mielna (woj. zachodniopomorskie).

Autorzy testu przyjęli, iż prawidłowe wskazanie kontroli lotnej (z radarem, fotoradarem i ITD) premiowane będzie 10 punktami, a brak ostrzeżenia o nich karane odjęciem 10-ciu, natomiast fotoradary stacjonarne to +5 punktów za prawidłowe wskazanie i -10 za jego brak. Poprawne informowanie o utrudnieniu na drodze to +5 punktów i -5 za brak informacji. Po 1 punkcie odejmowano za błędne informowanie o kontrolach i utrudnieniach.

And the winner is Rysiek! Rezultaty testu wskazały Ryśka, jako zwycięską aplikację z 79 punktami, wyprzedzającą Yanosika, który uzbierał ich 66. RadarStop uzyskał punktów 47. O przebiegu całego testu można przeczytać tutaj.

Test DobreProgramy.pl

Uczestnicy: Yanosik, RadarStop, iCoyote, AutoRadar oraz Rysiek

Trasa testu przebiegała na terenie województwa dolnośląskiego, z Wrocławia, drogami E67 i DK8, do Złotego Stoku. I choć redaktorzy portalu Dobreprogramy.pl nie byli w stanie jednoznacznie wyłonić zwycięzcy swego testu, przyznają zgodnie, iż producentowi NaviExperta trzeba pogratulować, że zdołał stworzyć narzędzie, które choć młode, dorównuje weteranowi w tej kategorii, czyt. Yanosikowi, obecnemu przecież na rynku od 2009r. Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem poświęconym testowi.

Tymczasem, podsumowując dotychczasowy „dorobek” Ryśka warto nawiązać do tego, że zwycięstwo w teście Lokalizacji.info nie jest jego pierwszym podium w karierze. Uprzednio zasiadł na nim dumnie w czerwcowym wydaniu tygodnika Motor, zostawiając w tyle nie tylko Yanosika, ale i Autoradar oraz RadarSTOP.

Jesteśmy dumni ze wszystkich zwycięstw, tym bardziej, że Rysiek ukazał się niecałe 5 miesięcy temu. I nie chodzi tylko o laury zwycięstwa, ale przede wszystkim o satysfakcję płynącą z tego, że możemy dostarczać naszym użytkownikom naprawdę dobrze działające produkty, z którymi żadna podróż niestraszna 🙂 Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim Użytkownikom obu aplikacji. To dzięki Wam – Osobom podróżującym codziennie tak z Ryśkiem, jak i z NaviExpertem – jakość ostrzeżeń CB jest coraz lepsza.


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...