facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

02.10.2015

Sprawdź nowe miasta, w których zaparkujesz z NaviExpertem! [LISTA]

Parkowanie z NaviExpertem!

Gniezno , Olsztyn, Świecie, a także Andrychów i Mława – to ostatnio dodane przez aplikację SkyCash miasta, w których działa mobiParking. Dla użytkowników NaviExpert oznacza to tyle, że mogą już szybko i wygodnie dokonać płatności za parkowanie na terenie 35 miast Polski, bez konieczności szukania parkometru, rozmieniania pieniędzy, czy powracania do auta.

Przypomnijmy, że informacja o strefach płatnego parkowania jak i opcja płatności za nie, udostępniona została użytkownikom nawigacji NaviExpert od wersji 9.0. Już wówczas, z NaviExpertem można było parkować w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno i Wrocław.

Jak to działa?

Po wytyczeniu trasy w NaviExpert i znalezieniu się w zasięgu strefy płatnego parkowania na ekranie pojawi się znaczek parkingu. Po kliknięciu w niego mamy możliwość zapłacenia za parking bez wychodzenia z samochodu. Płatność odbywa się poprzez aplikację SkyCash . Szczegółowa instrukcja korzystania z funkcji SkyCash w NaviExpercie znajdziecie tutaj .

Warto wiedzieć

Przed skorzystaniem z usługi mobiParking należy oznaczyć pojazd identyfikatorem. Identyfikator w formie naklejki samoprzylepnej można otrzymać bezpłatnie w Strefie Płatnego Parkowania w każdym mieście, w których świadczona jest usługa mobiParking lub zwrócić się bezpośrednio do NaviExpert – wówczas wyślemy ją listownie.

Parkowanie można opłacić z bezpiecznej elektronicznej portmonetki SkyCash, z kolei zasilić portmonetkę można aż na 4 sposoby:

• przelewając dowolną kwotę na indywidualne konto użytkownika w SkyCash,

• dodając do SkyCash numer karty kredytowej lub bankomatowej i zasilając konto za jej pomocą,

• przelewając środki szybkim przelewem na stronie internetowej SkyCash.com ,

• wykorzystując szybkie Przelewy24 do wpłaty na portmonetkę SkyCash bezpośrednio w aplikacji.

Jeśli zdarza się nam zapominać o regularnym zasilaniu konta, wówczas istnieje możliwość podłączenia do SkyCash naszej karty płatniczej. Płatności będą wówczas realizowane bezpośrednio z konta bankowego.


Podobne wpisy

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...

26.05.2021 | Co nowego?

Stacje ładowania elektryków? Znajdziesz...

25.03.2021 | Funkcje

Sprawdź, czy korzystasz ze wszystkich...

18.01.2021 | Nawigacja NaviExpert

2020 w pigułce – zobacz, co działo...

11.01.2021 | Konkursy

Wyniki konkursu „Urodzinowa fotoksiążka...