facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

02.10.2015

Sprawdź nowe miasta, w których zaparkujesz z NaviExpertem! [LISTA]

Parkowanie z NaviExpertem!

Gniezno , Olsztyn, Świecie, a także Andrychów i Mława – to ostatnio dodane przez aplikację SkyCash miasta, w których działa mobiParking. Dla użytkowników NaviExpert oznacza to tyle, że mogą już szybko i wygodnie dokonać płatności za parkowanie na terenie 35 miast Polski, bez konieczności szukania parkometru, rozmieniania pieniędzy, czy powracania do auta.

Przypomnijmy, że informacja o strefach płatnego parkowania jak i opcja płatności za nie, udostępniona została użytkownikom nawigacji NaviExpert od wersji 9.0. Już wówczas, z NaviExpertem można było parkować w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno i Wrocław.

Jak to działa?

Po wytyczeniu trasy w NaviExpert i znalezieniu się w zasięgu strefy płatnego parkowania na ekranie pojawi się znaczek parkingu. Po kliknięciu w niego mamy możliwość zapłacenia za parking bez wychodzenia z samochodu. Płatność odbywa się poprzez aplikację SkyCash . Szczegółowa instrukcja korzystania z funkcji SkyCash w NaviExpercie znajdziecie tutaj .

Warto wiedzieć

Przed skorzystaniem z usługi mobiParking należy oznaczyć pojazd identyfikatorem. Identyfikator w formie naklejki samoprzylepnej można otrzymać bezpłatnie w Strefie Płatnego Parkowania w każdym mieście, w których świadczona jest usługa mobiParking lub zwrócić się bezpośrednio do NaviExpert – wówczas wyślemy ją listownie.

Parkowanie można opłacić z bezpiecznej elektronicznej portmonetki SkyCash, z kolei zasilić portmonetkę można aż na 4 sposoby:

• przelewając dowolną kwotę na indywidualne konto użytkownika w SkyCash,

• dodając do SkyCash numer karty kredytowej lub bankomatowej i zasilając konto za jej pomocą,

• przelewając środki szybkim przelewem na stronie internetowej SkyCash.com ,

• wykorzystując szybkie Przelewy24 do wpłaty na portmonetkę SkyCash bezpośrednio w aplikacji.

Jeśli zdarza się nam zapominać o regularnym zasilaniu konta, wówczas istnieje możliwość podłączenia do SkyCash naszej karty płatniczej. Płatności będą wówczas realizowane bezpośrednio z konta bankowego.


Podobne wpisy

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...

24.09.2019 | Co nowego?

Lokalizator GPS Seeya z ofertą premium

29.08.2019 | badania NaviExpert

[INFOGRAFIKA] Od poniedziałku do miast...