facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.07.2013

Radiowa Jedynka rozdaje licencje NaviExpert i smartfony ZTE

ZTE Grand NaviExpert

Jak lato to podróże, jeśli podróże to z dobrym wsparciem. Z takiego założenia wyszli autorzy kolejnej edycji audycji „Lato z Radiem”, która od 42 lat gości na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia.

 

Przez najbliższe dwa miesiące w popularnych konkursach „Karuzela” oraz „Skojarzenia” będzie można wygrać 60 dwuletnich licencji na nawigację NaviExpert po Polsce i Europie i 9 nowoczesnych smartfonów ZTE Grand X In.

 

Lato to czas podróży. Nawet jeśli nie decydujemy się na dalekie wojaże, to w tym okresie znacznie chętniej, niż przez resztę roku siadamy za kierownicą, by odkrywać uroki naszego kraju. Czasy, gdy przed podróżą wodziliśmy palcem po papierowej mapie już dawno za nami. Teraz, aby poprawić komfort podróży, wystarczy zaopatrzyć się w dobrą nawigację, która nie tylko doprowadzi nas płynnie do celu, ale pozwoli także ominąć korki i uniknąć mandatów. Taką nawigacją jest NaviExpert.

 

Najwięksi szczęściarze podczas codziennych audycji będą mogli wygrać nie tylko nawigację, ale także supernowoczesne smartfony Grand X In, wyposażone w wydajny procesor Intel Atom, 4.3-calowy wyświetlacz qHD oraz przydatne funkcje, takie jak DLNA czy łączność HSDPA.

 

Konkursy „Karuzela” oraz „Skojarzenia” odbywają się na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia od poniedziałku do piątku w godzinach 9-13.

 


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...