facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

18.02.2013

Promocje na abonamenty NaviExpert

Promocje na abonamenty NaviExpert

Przed nami ostatni tydzień ferii i czas powrotów z urlopów. Aby ułatwić podróż kierowcom, oferujemy jeszcze tylko przez tydzień długie abonamenty nawigacyjne  20% taniej. To jednak nie koniec promocji jakie dla Was przygotowaliśmy…

Ferie to nie tylko czas wzmożonych wyjazdów, ale także dodatkowych kontroli drogowych. Na trasach dojazdowych i wyjazdowych z górskich miejscowości kierowcy mogą napotkać kilka patroli oraz nawet kilkanaście fotoradarów, co w efekcie może niemało kosztować. Aby nie tylko dojechać do celu, ale także bezpiecznie i sprawnie wrócić z urlopu, warto zaopatrzyć się w nawigację z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB.

Promocja „Z NaviExpert na ferie 20% taniej” obejmuje abonament 12 miesięczny NaviExpert Polska w cenie 79 zł (zamiast 99 zł) i NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące w cenie 159 zł (zamiast 199 zł). Oferta dotyczy wyłącznie zakupu online za pośrednictwem strony www.naviexpert.pl. Użytkownik, który przedłuży w ten sposób abonament, otrzyma punkty partnerskie, których wymiana gwarantuje rabat przy kolejnym zakupie. Promocja trwa do najbliższej niedzieli włącznie, a jej regulamin można znaleźć tutaj.

Kiedy jedna promocja pomału dobiega końca, nie czekamy i uruchamiamy kolejną! Tym razem coś dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS. Od dziś możecie kupić miesięczny abonament NaviExpert na iPhone’a lub iPada w cenie 3,59€ (zamiast 4,49€) oraz roczny abonament w cenie 16,99€ (zamiast 24,99€). NaviExpert dla iOS w promocyjnej cenie możecie pobrać z iTunes. Warto się pospieszyć, bo promocja jest ograniczona czasowo!

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu nawigacji.


Może zainteresuje Cię też

26.11.2021 | Android

Przejdź do Google Play i kup NaviExpert...

29.10.2021 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu na 1 listopada....

04.10.2021 | Co nowego?

NaviExpert z nową funkcją zwraca uwagę...

30.07.2021 | badania NaviExpert

Wakacyjne powroty – którą trasę...

25.06.2021 | Bez kategorii

Do drogi, gotowi… START! NaviExpert...

26.05.2021 | Co nowego?

Stacje ładowania elektryków? Znajdziesz...