Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

24.03.2011

Nawigacja w Erze czyli NaviExpert Era Premium Edition

NaviExpert Era Premium Edition

W przypadku tego operatora mamy możliwość wykupienia abonamentu brandowanej wersji NaviExpert pod nazwą NaviExpert Era Premium Edition. Jakie korzyści przynosi ta wersja użytkownikowi? Tak jak w przypadku operatora Play mamy możliwość przetestowania usługi przez 7 dni za darmo. Cena miesięcznej subskrypcji także jest bardzo zachęcająca – to jedyne 9 zł z groszami wliczając VAT. Przedstawiamy wersję NaviExpert dla użytkowników sieci Era, sposób instalacji i zalety tego rozwiązania.

Subskrypcja NaviExpert w Erze

Abonenci sieci Era, także użytkownicy ofert na kartę, mogą skorzystać z brandowanej wersji NaviExpert. W ramach NaviExpert Era Premium Edition mają oni do dyspozycji 2 pakiety nawigacji:

  • nawigację dla kierowców z subskrypcją miesięczną za 9,08 zł
  • nawigację pieszą i środkami komunikacji miejskiej NaviPlan Urban – roczny abonament za 11,07 zł (czyli identycznie jak w przypadku wersji niebrandowanej NaviExpert)

Transmisja danych GPRS nie jest wliczona w cenę usługi, tak więc w przypadku intensywnego korzystania warto rozważyć wykupienie jednego z proponowanych przez operatora 6-miesięcznych pakietów transmisji danych (więcej informacji na stronie operatora):

  • Blueconnect 9 za 9,08 zł z VAT miesięcznie
  • Blueconnect 14 za 14,12 zł z VAT miesięcznie

Listę telefonów kompatybilnych z NaviExpert Era Premium Edition znajdziecie na stronie operatora, natomiast więcej informacji o samej ofercie na stronie https://www.naviexpert.pl/t-mobile/ oraz w magazynie online Twoja Era.

Dlaczego warto wybrać NaviExpert Era Premium Edition? Operator uzasadnia to obrazowo, porównując NaviExpert z innymi nawigacjami:

Porównanie parametrów nawigacji
Porównanie parametrów nawigacji

Jak zainstalować Navi Expert Era Premium Edition

Żeby pobrać NaviExpert Era Premium Edition, należy wysłać bezpłatną wiadomość SMS pod numer 8008 w treści wpisujemy NE. Jako wiadomość zwrotną otrzymamy link, pod którym możemy pobrać aplikację NaviExpert Era Premium Edition. Więcej na temat instalacji znajdziecie w internetowym magazynie Ery.

Jak wspominałem, użytkownicy Ery mogą przez tydzień korzystać z usługi bez uiszczania opłat, warto tylko zaznaczyć, że jeśli po okresie próbnym z jakichś powodów nie chcemy przedłużać subskrypcji, to należy z niej zrezygnować, gdyż jest ona automatycznie przedłużana o 30 dni. Więcej o zamawianiu i rezygnacji z subskrypcji na stronie operatora i na stronie NaviExpert.


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...