facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.12.2011

NaviExpert dostępny również dla klientów sieci Plus!

NaviExpert Plus w Twoim telefonie przez 7 dni za darmo

Świetna wiadomość dla użytkowników Plusa! Nie musicie już błądzić i stać w wielkich korkach. Teraz także Wy macie możliwość korzystania z licznych dobrodziejstw oferowanych przez nawigację NaviExpert. Od początku grudnia dostępna jest już dedykowana wersja NaviExpert dla klientów sieci Plus.

NaviExpert Plus pozwoli na korzystanie z nawig

NaviExpert Plus w Twoim telefonie przez 7 dni za darmo

acji zarówno podczas jazdy samochodem, jak również w trakcie pieszych wędrówek i podróży komunikacją miejską. Przypomnijmy też, że dzięki systemowi Community Traffic na bieżąco monitorującemu sytuację na drogach, używając NaviExpert Plus, będziecie więc mogli skutecznie omijać korki i remonty. Co jeszcze istotne dla kierowców, nawigacja ostrzeże nas o ograniczeniach prędkości, fotoradarach, a nawet o miejscach częstych kontroli drogowych.

Jak pobrać NaviExpert Plus i ile to kosztuje?

Aby pobrać NaviExpert Plus, należy wysłać SMS o treści navi na numer 8045 (oczywiście trzeba być w sieci Plus!). W odpowiedzi otrzymamy wiadomość z linkiem do pobrania aplikacji. Dodatkową niespodzianką dla klientów Plusa jest darmowy testowy dostęp do NaviExpert Plus przez pierwsze 7 dni użytkowania. Potem miesięczna opłata za korzystanie z nawigacji wyniesie tylko 9 zł netto (czyli 11,07 z VAT). Nawigację możemy zainstalować na ponad 300 modelach kompatybilnych telefonów.

NaviExpert Plus korzysta z połączenia w trybie transmisji danych, jednak niezbędną transmisję ograniczono do minimum. Statystyczna trasa o długości 100 km to zaledwie ok. 250 kB i to uwzględniając autoaktualizację trasy w czasie podróży. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.naviexpert.pl/plus oraz na stronie operatora .

Wszystkim użytkownikom Plusa życzymy jazdy bez korków z NaviExpert!


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...