facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

03.01.2012

Nasi Na Dakarze! Śledź na żywo! Wygrywaj kody!

Nasi na Dakarze

Kilka dni temu ruszył Rajd Dakar! Ciężkie warunki towarzyszące rajdowi utrudniają bezpośrednią relację. Jednak dzięki aplikacji i serwisowi internetowemu NasiNaDakarze teraz na bieżąco można śledzić postępy Adama Małysza i całego zespołu RMF Caroline Team! Użytkownicy aplikacji i serwisu www będą jako pierwsi, mieli dostęp do wszystkich wiadomości, zdjęć i materiałów video z rajdu. Co ważne, będzie to jedyne dostępne wirtualnie źródło informacji z bieżącą relacją ze startu polskich zawodników w Rajdzie Dakar 2012. Serwis oferuje także dostęp do kamer zainstalowanych w samochodach, videoblog Adama Małysza oraz wywiady z rajdowcami.
Platforma NasiNaDakarze będzie udostępniona, jako serwis internetowy oraz aplikacja na urządzenia mobilne – smartfony i tablety – zarówno z systemem Android (np. Samsung Galaxy S) jak iOS (iPhone, iPad).
Aby uzyskać pełny dostęp do serwisu konieczne jest wykupienie kodu dostępu. Jednak specjalnie dla Was firma Finder S.A., która jest partnerem biznesowym NaviExpert, przygotowała 1000 bezpłatnych kodów dostępu do wersji premium aplikacji NasiNaDakarze, do zdobycia w naszej zabawie.

Zasady przydzielenia kodów

Aby zdobyć kody należy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie zadane w aplikacji konkursowej . Odpowiedzi można udzielić tylko raz.

Konkurs "Nasi Na Dakarze"
Konkurs „Nasi Na Dakarze”

Kody dostępu do aplikacji mogą otrzymać tylko sympatycy profilu NaviExpert.

Kod otrzyma pierwszych 1000 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie. Kod wyświetli się na ekranie oraz zostanie przesłany na emaila użytkownika. Aby wykorzystać zdobyty kod należy pobrać aplikację NasiNaDakarze z Android Marketu (na telefony z systemem Android) lub z App Store (dla posiadaczy iPhone).

Android: https://market.android.com/details?id=pl.nasinadakarze.android 
iOS: http://itunes.apple.com/us/app/nasi-na-dakarze/id482052686 

Kod uprawnia do korzystania z wersji Premium aplikacji Nasi Na Dakarze do zakończenia wyścigu Dakar. Kod należy wprowadzić w aplikacji.

Zapraszamy Was do zabawy, w której do zdobycia jest aż 1000 kodów dostępu do aplikacji NasiNaDakarze! Dzięki kodom będziecie mogli na bieżąco śledzić wyczyny Adama Małysza i całego zespołu RMF Caroline Team na trasie Rajdu Dakar! Naprawdę warto próbować!

Zachęcamy do zabawy i życzymy powodzenia zarówno Wam jak i Polakom na Rajdzie Dakar 🙂


Podobne wpisy

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...