NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

05.01.2018

Mapy Google czy NaviExpert?

Która aplikacja to najlepsza nawigacja? Sprawdził to serwis Spider’s Web.

 

Test i ranking nawigacji samochodowych 2017

 

Wiele osób mierzy się z problemem wyboru najlepszej aplikacji do nawigacji. Na rynku dostępne są zarówno darmowe, jak i płatne rozwiązania. Okazuje się, że za niewielką miesięczną opłatę można mieć w swoim aucie kompleksowe rozwiązanie, które zadba o to, by bezpiecznie i na czas dojechać do celu podróży.

 

Do takich wniosków doszedł serwis Spider’s Web, którego autor postanowił przetestować NaviExpert i sprawdzić, jak wypada na tle Map Google.

 

Spider’s Web docenił NaviExpert przede wszystkim za wyświetlanie aktualnych ograniczeń prędkości oraz prezentację fotoradarów na trasie, jakość wyznaczanych tras i sprawne omijanie korków, informacje o parkingach znajdujących się w pobliżu celu podróży czy duże możliwości własnej konfiguracji ustawień aplikacji.

 

A dlaczego NaviExpert zastąpił na telefonie autora serwisu Spider’s Web Mapy Google? O tym przeczytacie w całym artykule dostępnym na Spider’s Web.

 

Nawigacja NaviExpert została uznana także w ostatnim czasie za najlepszą nawigację przez dziennikarzy magazynu „Auto Moto” oraz tygodnika „Motor”.

 

Darmowy test NaviExpert

 

Chcesz wypróbować nawigację NaviExpert na swoim telefonie? Nic prostszego! Kliknij TUTAJ, pobierz aplikację i testuj NaviExpert przez 7 dni za darmo!

 

 


Podobne wpisy

19.01.2018 | Po godzinach

Jak zamaskować drobne rysy na karoserii....

18.01.2018 | Nawigacja NaviExpert

LINK4 KASA WRACA z nawigacją NaviExpert...

17.01.2018 | Po godzinach

Wyjazd samochodem na ferie – 11 gadżetów...

12.01.2018 | Po godzinach

Jak ekonomicznie jeździć zimą: 4 porady...

05.01.2018 | Po godzinach

Jakie dywaniki do samochodu na zimę?

03.01.2018 | Po godzinach

Mata antyszronowa na szybę samochodu...