facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

02.12.2011

Jak się spóźniać, to w wielkim stylu! – Konkurs na najciekawszą anegdotę o spóźnieniach

Konkurs "Jak się spóźniać, to w wielkim stylu!" - zasady

Zapraszamy Was do świątecznego konkursu NaviExpert, w którym do wygrania aż 61 super świątecznych nagród, w tym smartfon!

Zadaniem konkursowicza jest wypełnienie Ankiety NaviExpert, w której pytamy Was o kwestie związane ze spóźnieniami (przygotowane są dwie osobne ankiety; jedna dotycząca spóźnień do pracy – dla osób pracujących, a druga to ogólna ankieta dotycząca spóźnień – do szkoły, na spotkania itp., skierowana do osób niepracujących). W Ankiecie znajduje się także miejsce, w którym musicie opisać ciekawą historię (anegdotę) związaną ze spóźnieniami. Może to być historia, która dotyczy Was samych, Waszych znajomych lub jest historią zasłyszaną.
Ze wskazanych historii wybierzemy aż 40, które nagrodzimy kubkami z logo korkosfera.pl. Dodatkowo wszystkie wskazane przez nas i nagrodzone kubkami anegdoty wezmą udział w głosowaniu użytkowników NaviExpert i korkosfery na Facebooku. 20 autorów najlepiej ocenionych anegdot (a więc aż połowa z nominowanych) oprócz kubków dostanie także świąteczny abonament NaviExpert (NaviPlan Polska na 12 miesięcy)! Autor anegdoty, która zdobędzie największą ilość głosów, otrzyma także fantastyczny telefon Samsung Wave!

A więc nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do naszej zabawy i życzyć Wam zdobycia nagród, które mogą być wspaniałym prezentem na Święta zarówno dla Was jak i dla Waszych bliskich. Wystarczy kilka minut na wypełnienia ankiety i opisanie historii ze spóźnieniem, by pod choinką mógł zagościć kolejny prezent!!!

 

Harmonogram konkursu!

Czas trwania konkursu: 2 grudnia – 20 grudnia
Czas na wypełnienie ankiety: od 2 grudnia do 15 grudnia. Im wcześniej wyślecie, tym większe szanse na zdobycie nagrody, bowiem codziennie będziemy wskazywać kolejne historie i zwycięzców!
W okresie od 2 grudnia do 15 grudnia nagrodzimy aż do 40 autorów Anegdot! Na naszych profilach korkosfera.pl NaviExpert na Facebooku codziennie od 5 grudnia będziemy publikować nagrodzone historie i imiona autorów!
Głosowanie na najlepszą historię: 16 grudnia – 20 grudnia – wszystkie nagrodzone wcześniej anegdoty wezmą udział w głosowaniu! Link do aplikacji, w której będziecie mogli głosować, podamy 16 grudnia.

Nagrody w konkursie

Autorzy 40 najciekawszych anegdot, kore zamieścimy na profilach korkosfera.pl i NaviExpert na Facebooku otrzymają kubek z logo korkosfera.pl

Autorzy 20 anegdot, które otrzymają najwięcej głosów (spośród wszystkich 40 nagrodzonych anegdot) otrzymują nagrodę dodatkową: świąteczne wydanie abonamentu NaviPlan Polska na 12 miesięcy!

Autor hasła, które zdobędzie największą ilość głosów otrzyma dodatkowo telefon Samsung Wave!
Wysyłka nagród nastąpi po 20 grudnia – czeka na Was aż 61 nagród!

Ogłoszenie zwycięzców

Nagrodzone anegdoty będziemy publikować już od poniedziałku (nawet kilka historii dziennie) na naszych dwóch profilach na Facebooku: korkosfera.pl i NaviExpert. Po etapie głosowania wyniki będą ogłoszone na Facebooku i na blogu, prześlemy także e-maile do zwycięzców.


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...