facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

09.01.2012

Konkurs dla Forumowiczów NaviExpert – zapraszamy wszystkich do rejestracji na forum i zabawy!

Ceny benzyny w 2012

Zapraszamy Was do zabawy, w której sprawdzicie Waszą intuicję… oraz to, czy jesteście optymistami, czy pesymistami :). Nasza zabawa odbywa się na Forum NaviExpert. By wziąć w niej udział, należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum (jeśli nie jesteście możecie się zarejestrować w prosty sposób ).

Celem uczestnika zabawy jest wskazać ceny: benzyny 95 (eurosuper), diesla (ekodiesel) oraz LPG, jakie będą obowiązywać 31 stycznia 2012 roku na wybranej przez nas stacji benzynowej w centrum Polski, której jednak miejsca nie podamy (możemy tylko zdradzić, że jest to 40-tysięczna miejscowość). Zaprezentujemy Wam jednak za to ceny na tej stacji w dniu rozpoczęcia konkursu, czyli 9 stycznia 2012 roku. Waszym zadaniem jest stwierdzić, jakie ceny będą obwiązywać na tej stacji w południe 31 stycznia 2012 roku.

Typować ceny możecie poprzez zamieszczanie stosownego wpisu na forum NaviExpert do 16 stycznia 2012 roku (do północy).Czym wcześniej to zrobicie, tym większe macie jednak szanse, bowiem w przypadku takich samych różnic o wyborze zdecyduje czas zamieszczenia odpowiedzi na Forum NaviExpert.

TU ZAMIESZCZAMY ODPOWIEDZI!

Jak wyłonimy zwycięzcę zabawy

31 stycznia w południe udamy się na wybraną stację benzynową i zrobimy zdjęcie cen, które będą na niej obowiązywać. Zwycięzcą zabawy będzie ta osoba, której strzał będzie najbliżej podanych cen. Wyliczmy to w sposób, który pokazujemy na przykładzie poniżej.

Przykładowo będzie to wyglądać tak:

Ceny podane przez użytkownika: benzyna – 5,55, diesel – 5,65, LPG – 2,85;

Ceny na 31 stycznia: benzyna – 5,62, diesel – 5,71, LPG – 2,84.

Użytkownik pomylił się więc w pierwszym przypadku o 7 groszy, w drugim o 6 groszy, zaś w trzecim o 1 grosz. Łącznie pomyłka (suma wszystkich różnic) wyniosła więc 14 groszy. Czym mniejsza różnica, tym lepiej! Zwycięzcami będą 3 osoby, które będą miały najmniejszą różnicę, a w przypadku takiej samej różnicy o zwycięstwie zdecyduje czas zamieszczenia odpowiedzi.

Dodatkowo bonus

Jeśli któryś z użytkowników trafi idealnie (nie pomyli się z żadną ceną), otrzyma dodatkowy prezent-niespodziankę. Niespodziankę otrzyma tylko ta osoba, która trafi idealnie (nie pomyli się przy typowaniu żadnej z cen)! W przypadku, gdy więcej osób trafi idealnie, zdecyduje data dodania prawidłowej prognozy (kto pierwszy ten lepszy).

Pierwsze trzy osoby w konkursie otrzymają pakiet: kubek oraz koszulkę korkosfera.pl, zaś osoba, która będzie najbliżej – dodatkowo kod na abonament 12-miesięczny NaviExpert (NaviPlan Polska).

Kubek korkosfera.pl
Kubek korkosfera.pl

Dodatkowe zasady zabawy

  1. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz. W przypadku uzasadnionego podejrzenia nieuczciwości (np. stworzenie wielu kont) organizator może usunąć taką osobę z konkursu.
  2. Po 16 stycznia nie można już edytować wpisu (propozycji ceny itp.). W przypadku edytowania wpisu na forum bez względu na powód edycji użytkownik zostanie zdyskwalifikowany.
  3. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 1 lutego 2011 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na naszym blogu i Forum NaviExpert. Zostanie do nich wysłana wiadomość PW na Forum NaviExpert z prośbą o podanie danych do wysyłki.

Podobne wpisy

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...

31.10.2019 | Aktualności drogowe

Gdzie będą kontrole i zmiany w organizacji...

01.10.2019 | Nawigacja NaviExpert

Nawigacja NaviExpert zwycięzcą testu...