Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

14.12.2017

Po czym poznać, że to już grudzień? Po świątecznych korkach! Poznaj sposoby na ich omijanie.

Zwiększony ruch na drodze spowodowany chęcią zakupu prezentu idealnego oraz przygotowaniami do Świąt wiąże się z powstawaniem coraz większych korków.

 

Z przeprowadzonych badań we wcześniejszych latach przez NaviExpert, okazało się, że najdłużej stoją w korkach osoby wybierające się na zakupy po pracy w ostatnim tygodniu roboczym przed świętami. Jak więc zaplanować podróż w najbliższych dniach, by nie tracić cennych godzin siedząc bezczynnie w aucie? Poznaj nasze sposoby!

 

  1. By uniknąć korkowego Armagedonu – nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę lub spróbuj, np. biorąc dzień wolnego – zrobić zakupy poza godzinami popołudniowego szczytu.
  2. Jeśli nie jesteś w stanie wybrać się na zakupy poza godzinami szczytu rozważ przesiadkę na komunikację miejską.
  3. Bez auta ani rusz? Pamiętaj o nawigacji NaviExpert, która świetnie sprawdza się na miejskie korki. Na bieżąco analizuje ruch drogowy i rekomenduje te trasy, na których jest on najmniejszy, skracając przy tym czas podróży.
  4. Parkuj z głową. Poza dotarciem do centrum handlowego, kłopotliwe może być także znalezienie wolnego miejsca na parkingu udostępnionym przez centrum handlowe. Tutaj z pomocą przychodzi również NaviExpert, który poszuka alternatywnego parkingu w pobliżu galerii.

 

Aby wypróbować omijanie korków z NaviExpert wystarczy pobrać aplikację z Google Play, App Store, sklepu Microsoft lub getne.pl. Pierwsze 7 dni korzystania z nawigacji jest darmowe! A tym, którym usługa się spodoba proponujemy naszą świąteczną promocję. Do 02.01.2018 r. roczne abonamenty na Polskę oraz Polskę i Europę można kupić z 30% rabatem.

 

NaviExpert promocja świąteczna

 


Podobne wpisy

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...

14.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Zapraszamy Cię do alfa testów NaviExpert...

05.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Dzień Grzeczności za Kierownicą. Jak...