facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

27.04.2018

5 powodów, dla których powinieneś jechać na majówkę z NaviExpert

Lada moment wszyscy Polacy, jak jeden mąż, wyruszą w jednym kierunku. Sprawdź, jak przetrwać w trakcie drogi na majówkę.

 

Majówka w tym roku nas rozpieszcza – wystarczy wziąć trzy dni urlopu, by cieszyć się ponad tygodniowym wypoczynkiem. Nie dziwi więc, że prognoza pogody dla Polski na najbliższe dni wygląda tak.  Gorsze prognozy są niestety dla zmotoryzowanych. Ale i na to mamy rady.

 

1.Korki

Nie trzeba być wróżbitą Maciejem by przewidzieć, że wylotówki w dużych miastach będą w najbliższym czasie przeżywać totalne oblężenie. Możesz co prawda stać w gigantycznym korku, rozpalić grilla na poboczu i liczyć się z tym, że Twoje zapasy zostaną zjedzone przez wygłodniałych kierowców, którzy utknęli razem z Tobą. Albo możesz uruchomić nawigację NaviExpert i dojechać na miejsce szybciej, omijając najbardziej zakorkowane odcinki.

 

2. Kontrole

Ostatnio sprawdzaliśmy, jakie są ulubione miejscówki drogówki w największych polskich miastach.  Ale nie oszukujmy się – kiedy w najbliższych dniach w Warszawie zostanie zaledwie tysiąc rdzennych Warszawiaków, nie będzie kogo kontrolować i „miśki” pojadą suszyć w terenie. Możesz więc zagapić się jak Krzysztof Hołowczyc, albo podróżować z nawigacją NaviExpert, która wyświetla obowiązujące ograniczenia prędkości i z wyprzedzeniem informuje o fotoradarach czy kontrolach.

 

3. Trasy

Możesz na majówkę jechać w pojedynkę. Ale mało kto to robi, więc zabierasz ze sobą pasażerów. A ci oczywiście znają drogę lepiej od Ciebie, więc kwestionują Twoje wybory i pytają czemu skręcasz w prawo, zamiast jechać prosto. Możesz więc przez najbliższe godziny cierpliwie tłumaczyć, że wiesz co robisz siedząc za kółkiem, albo uciąć zbędne dyskusje mówiąc, że tą trasą dojedziecie na miejsce 12 minut szybciej i jest o 5 km krótsza, bo takie informacje o trasach alternatywnych LIVE wyświetla na bieżąco nawigacja NaviExpert.

 

4. Parkingi

Bądźmy ze sobą szczerzy – prędzej znajdziesz miłość w Zakopanem niż wolne miejsce parkingowe w pobliżu Krupówek. Możesz więc albo tracić czas i nerwy na szukanie miejsca do pozostawienia swego auta, albo skorzystać z podpowiedzi NaviExpert, który wskaże i poprowadzi Cię do parkingu w pobliżu celu Twej podróży.

 

5. Promocja

Ok, możesz więc stać w korkach, obawiać się mandatu, czy szukać miejsca do zaparkowania. Albo możesz podróżować z nawigacją NaviExpert i kupić roczny abonament dostępny do 6 maja w promocji, oszczędzając nawet do 50 zł.

 

Wybór należy do Ciebie.


Podobne wpisy

06.05.2020 | Bez kategorii

Koniec kwarantanny na drogach!

28.04.2020 | Android

Masz NaviExpert z getne.pl? Przejdź...

22.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

5 formalności związanych z autem, które...

16.04.2020 | badania NaviExpert

Wiemy, czy Polacy zastosowali się do...

08.04.2020 | Nawigacja NaviExpert

Alternatywne środki transportu w dobie...

01.04.2020 | Co nowego?

NaviExpert Home rozwiąże problemy z...