NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

07.04.2017

Slow Road – Wolni w podróży z NaviExpert

NaviExpert Slow Road

Szukasz inspiracji na weekendowy wypad? A może planujesz dłuższy urlop i chciałbyś spędzić go w urokliwym zakątku, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu? Jeśli kiwasz głową na tak, to Slow Road Ci w tym pomoże.

Projekt Slow Road to trasy samochodowe prowadzące do fascynujących miejsc, w których warto spędzić naprawdę WOLNY czas. Osoby stojące za tym pomysłem mają ambicję stworzenia map, tras i miejsc, które obejmą niemal całą Polskę. Bardzo spodobała nam się ta idea, dlatego też we współpracy z autorami projektu (Mazda Polska i Grupa Eskadra) te magiczne miejsca trafiły do naszej bazy POI, dzięki czemu łatwo odnajdziecie je na mapie i ułożycie do nich trasę.

Filozofia slow (sztuka uważnego życia), to już nie tylko stosunek do jedzenia, odzieży czy architektury, to także styl życia oraz sposób spędzania wolnego czasu. A ten można spędzić np. w podróży 🙂

Aktualnie, w ramach Slow Road, dostępnych i opracowanych jest pięć tras:

Na trasach znajdziemy ponad 50 punktów POI, będących zbiorem wysokiej jakości niezależnych i oryginalnych agroturystyk, art-hotelików, knajpek typu slow oraz innych ciekawych miejsc, w których można spędzić czas wolny w niecodzienny, inspirujący i wartościowy sposób, nie zapominając o podopiecznych czy zwierzętach.

Wśród licznych POI znajdziemy:

Atrakcje przyrodnicze POI
Atrakcje przyrodnicze POI
POI Atrakcje przyrodnicze
POI Atrakcje przyrodnicze
Restauracje i puby POI
Restauracje i puby POI
POI Muzea i instytucje pozamuzealne
POI Muzea i instytucje pozamuzealne

Atrakcje przyrodnicze: np. Arboretum w Rogowie, Zalew Sulejowski (Zarzęcin), Załęczański Park Krajobrazowy, Spływ Nidą (Krzyżanowice Średnie);

Miejsca noclegowe: np. Stare Kino Cinema Residence, Dom pod Klonem (Giełczyn), Przechowalnia Marzeń (Mikołajki), Hotel Galery 69 (Dorotowo), Gospodarstwo Rybackie „Stawy”;

Restauracje i puby: Pub Smętek (Ełk), The Gar Bar (Wieluń), Oberża pod Psem (Ruciane- Nida), Bistro Podwale (Sandomierz);

Muzea oraz instytucje pozamuzealne: Zamek Chęciny, Centrum Nauki Leonardo da Vinci (Podzamcze), Park Etnograficzny w Tokarni, Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie itd.

Do wszystkich punktów autorzy projektu udali się osobiście i dzięki właśnie tym wyprawom można cieszyć oko dostępnymi na stronie opracowaniami zaopatrzonymi w zdjęcia i filmy. Baza POI jest wciąż wzbogacana o kolejne obiekty i całkowicie bezpłatna zarówno dla gości, jak i dla właścicieli rekomendowanych miejsc, dzięki czemu unikamy nielubianej stronniczości.

Od teraz, wszystkie te atrakcje dostępne są także w NaviExpert.

Jak skorzystać?

Wystarczy w wyszukiwarce NaviExpert wpisać Slow Road lub dowolny punkt POI należący do tej kategorii, np. Młyn w Trudnej, zatwierdzić wybór i rozwinąć menu u dołu ekranu telefonu. Wówczas wyświetlą się informacje o danym punkcie, w tym link przekierowujący do strony Slow Road, gdzie zainteresowany znajdzie szczegółowy opis oraz zdjęcie obiektu.

Slow Road na smartfonie
Slow Road na smartfonie

Szerokiej i Wolnej drogi!


Podobne wpisy

16.03.2018 | FindPark

Supermarkety wprowadzają płatne parkingi....

15.03.2018 | Aktualności drogowe

Kraków i Gdynia pobiegną w weekend...

13.03.2018 | Po godzinach

Jak jeździć bezpieczniej nocą?

09.03.2018 | FindPark

O co chodzi z parkingami typu Parkuj...

26.02.2018 | Rysiek

Kolejne zwycięstwo Ryśka w teście...

23.02.2018 | FindPark

Poznań – aplikacja FindPark zaprowadzi...