facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

24.02.2015

Rysiek, który widzi misie ze 100 tys. pobrań z Google Play!

Rysiek - ponad 100 tysięcy instalacji z Google Play

9 miesięcy od premiery Rysiek, nasz darmowy ostrzegacz, uzyskał 100 tys. pobrań z marketu Google Play . Jego użytkownicy każdego dnia okrążają z nim kulę ziemską, pokonując dystans równika – ponad 44 tys. km!

Dziś, po 9 miesiącach od wydania aplikacji, Rysiek to nie tylko aplikacja antyradarowa, ale i darmowy wideorejestrator na smartfony. Aplikacja jest dostępna na Androidzie , iOS oraz Windows Phone i jest cały czas rozwijana.

Społeczność zgromadzoną wokół funkcji antyradarowej, czyli ostrzeżeń CB, stanowią zarówno kierowcy podróżujący z Ryśkiem, jak i NaviExpert. W godzinach szczytu liczba osób, które w danej chwili korzystają z obydwu aplikacji dochodzi do 80 tys. osób, miesięcznie zgłaszając ponad 400 tys. ostrzeżeń.

Rysiek zadebiutował w maju ubiegłego roku. Mimo że na rynku aplikacji antyradarowych były już dostępne darmowe rozwiązania, to dodatkowo – w czasie kiedy powstawał już Rysiek – na rynek zawitały dwa kolejne darmowe rozwiązania na smartfony. Na rynku aplikacji antyradarowych zrobiło się więc tłoczno. Jak jednak pokazały kolejne tygodnie i miesiące po premierze aplikacji, Rysiek został bardzo ciepło przyjęty – zarówno przez dziennikarzy, jak i samych użytkowników. Spodobał im się nie tylko produkt, który jest komunikowany z przymrużeniem oka i elementami grywalizacji, ale również, a może przede wszystkim – jakość ostrzeżeń, które są dostępne w Ryśku. Niewiele bowiem trwało, by pierwsze redakcje motoryzacyjne i technologiczne wzięły Ryśka na warsztat i zorganizowały testy aplikacji antyradarowych. Niespełna półtora miesiąca po premierze, w teście tygodnika Motor Rysiek zmierzył się z Yanosikiem, AutoRadarem, iCoyote oraz RadarSTOP i… wygrał! Wyższość Ryśka nad rywalami potwierdził też test portalu Lokalizacja.info . Pozytywne recenzje Rysiek otrzymał także w teście portalu dobreprogramy.pl !

Jakość ostrzeżeń w Ryśku to zasługa unikalnej technologii Community CB , która wyróżnia Ryśka na tle innych aplikacji antyradarowych. Darmowy ostrzegacz Rysiek korzysta bowiem nie tylko z ostrzeżeń które zgłaszają jego użytkownicy, ale także ze zgłoszeń kierowców podróżujących z nawigacją NaviExpert, a także – dzięki bramkom nasłuchowym wykorzystywanym przez Ryśka – od użytkowników tradycyjnego CB radia oraz z monitoringu radia i Internetu.

Bardzo cieszymy się z sukcesu Ryśka. Dokładamy wszelkich starań by dostarczać Wam jak najlepszy produkt, ale o sukcesie rynkowym aplikacji nie moglibyśmy nawet marzyć, gdyby nie Wasze, kierowców, zaangażowanie i otwarcie na nowości. Wasze zadowolenie, wyrażone chociażby wysoką oceną w Google Play to dla nas największa motywacja do dalszej pracy.


Podobne wpisy

19.02.2020 | Co nowego?

PZU GO nominowane w plebiscycie Mobility...

03.02.2020 | Android

Najlepsza nawigacja na Androida

22.01.2020 | Co nowego?

Działo się w 2019! Podsumowanie roku...

13.01.2020 | Bez kategorii

Zaplanuj ferie z NaviExpert

06.12.2019 | Bez kategorii

Korytarz życia i jazda na suwak –...

08.11.2019 | Aktualności drogowe

Zmiany organizacji ruchu 11 listopada...