facebook
Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

03.03.2015

Rysiek 2.3 już dostępny w Google Play

Możliwość edycji zgłoszeń także gdy Rysiek czuwa w tle

Kolejna już w tym roku aktualizacja Ryśka przynosi dwie nowości, które znacznie ułatwią aktywne korzystanie z aplikacji.

 

 

 

Pierwszą z nich jest potwierdzanie i odwoływanie ostrzeżeń kiedy Rysiek czuwa w tle. Teraz nawet jeśli Rysiek nie jest na pierwszym planie w Waszych telefonach, nie tylko poinformuje Was przed zbliżającym się zdarzeniem, ale także poprosi za pomocą stosownego ekranu o jego potwierdzenie lub zaprzeczenie.

Drugą z nowości jest funkcja autostartu aplikacji po podłączeniu do telefonu urządzenia Bluetooth. Wchodząc do zakładki „Autostart z Bluetooth” w menu Ustawienia w prosty sposób można wybrać urządzenie, które automatycznie będzie włączać Ryśka, a także wybrać, czy Rysiek wówczas będzie uruchamiał się na pierwszym planie czy też w tle. Przykładowo, dzięki tej opcji, podłączenie zestawu głośnomówiącego do telefonu w samochodzie spowoduje automatyczny start Ryśka, który w trakcie jazdy ostrzeże przed fotoradarami, miśkami i innymi drogowymi przeszkodami.

Najnowsza wersja Ryśka dla systemu Android jest już dostępna do pobrania za darmo z Google Play. Zachęcamy do aktualizacji.


Podobne wpisy

18.01.2021 | Nawigacja NaviExpert

2020 w pigułce – zobacz, co działo...

11.01.2021 | Konkursy

Wyniki konkursu „Urodzinowa fotoksiążka...

18.12.2020 | Konkursy

Wygraj szkolenie na torze i bony na paliwo

27.11.2020 | Android

Przejdź do Google Play i skorzystaj...

03.11.2020 | Bez kategorii

Przejdź do Google Play i świętuj z...

02.11.2020 | Co nowego?

Szybciej i prościej, czyli nowy widok...