Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

19.02.2020

PZU GO nominowane w plebiscycie Mobility Trends!

Projekt PZU, w którym jesteśmy partnerem technologicznym, został nominowany w prestiżowym plebiscycie Mobility Trends w kategorii Innowacja roku 2019! Chodzi oczywiście o pomagającą ratować życie w czasie wypadku samochodowego usługę PZU GO!

O przyznaniu nagrody decydują internauci, dlatego prosimy o Wasze głosy, które możecie oddać tutaj: https://mobilitytrends.pl/submission/pzu-go/ Z jednego adresu IP można oddać po 1 głosie w każdej kategorii. Głosowanie trwa do 24 lutego 2020 r.

To ważny projekt, którego popularyzacja może uratować wiele ludzkich żyć!

O PZU GO

Czym jest PZU GO? To niewielkie urządzenie typu beacon przyklejane na szybie samochodu oraz aplikacja mobilna, które współpracują ze sobą wychwytując niebezpieczne sytuacje na drodze. W razie wypadku czujnik za pośrednictwem aplikacji w telefonie przekazuje do PZU informację o zdarzeniu. Dzięki temu pracownicy PZU mogą niezwłocznie skontaktować się z kierowcą i sprawdzić, czy potrzebuje pomocy. Jeśli ten nie odbierze telefonu, zawiadamiane jest Centrum Powiadamiania Ratunkowego – może ono wysłać karetkę na miejsce ostatniego wskazania GPS, jeśli będzie potrzebna!

Głosowanie i nagrody

Aby oddać swój głos na PZU GO w kategorii Innowacja roku 2019 wystarczy kliknąć w ten link: https://mobilitytrends.pl/submission/pzu-go/ 

Tradycyjnie już organizatorzy plebiscytu przygotowali konkurs z cennymi nagrodami dla osób, które oddadzą swoje głosy. Aby wziąć udział w Konkursie należy:

a) oddać swój głos w plebiscycie na stronie www.mobilitytrends.pl/home/ankieta

b) zostać i być fanem Organizatora www.facebook.com/mobilitytrends

c) udostępnić publicznie tablicę konkursową na swoim profilu w social mediach

d) odpowiedzieć na pytanie „Co będzie technologicznym hitem 2020 roku?” Uzasadnij odpowiedź na  100-300 znaków i wyślij ją na adres: zgloszenia@mobilitytrends.pl lub dodaj w komentarzu  pod postem konkursowym do 25.02.2020 do godziny 23:59. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.

O plebiscycie Mobility Trends

Prestiżowy plebiscyt Mobility Trends, organizowany już po raz dziesiąty przez MIT MEDIA Group, nagradza najlepsze marki i produkty technologiczne. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie głosów Internautów, którzy wypełniając specjalną ankietę nie tylko oddają swe głosy na wybrane marki i produkty w dostępnych kategoriach, ale mają także szansę na wygranie cennych nagród.

Podsumowanie roku 2019 w branży nowych technologii zakończy się uroczystą Galą, która odbędzie się 4 marca 2020 r. Wśród ponad 450 gości znajdują się ludzie ze świata biznesu, polityki i showbiznesu. Podczas Gali Mobility Trends produkty/usługi, które uzyskały największą liczbę głosów, otrzymują nagrodę „Złoty Bell”, statuetką stworzoną przez pracownię artystyczną Gama Art.

Pobierz NaviExpert

sklep google play appstore

Podobne wpisy

12.07.2024 | badania NaviExpert

Morze, góry czy Mazury? Wakacyjne trasy...

08.07.2024 | Co nowego?

Wakacyjna nowość w NaviExpert –...

17.06.2024 | Aktualności drogowe

Którędy nad morze? A1 czy trasy równoległe?

14.06.2024 | Aktualności drogowe

Lokalizacje fotoradarów w Polsce [lista...

11.06.2024 | Aktualności drogowe

Ceny autostrad w Polsce. Ile zapłacimy...

20.05.2024 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...