NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

27.05.2013

Otwarto nowe odcinki A4, S3 i S17

Autostrada A4 Jarosław Wschód do w. Przemyśl

Odcinek A4 Jarosław Wschód do węzła Przemyśl oraz fragment drogi ekspresowej S3 od węzła Świebodzin Północ do węzła Jordanowo łączący się z autostradą A2 zostały dziś otwarte dla kierowców. Jutro z kolei pojedziemy drogą ekspresową S17 na odcinku od węzła Sielce do Bogucina.

Kolejne otwarcia na polskich drogach. Tylko w tym tygodniu do ruchu zostaną włączone odcinki A4, S3 i S17 o łącznej długości niemal 50 km. Oczywiście wszystkimi nowymi trasami poprowadzi Was NaviExpert. A do końca roku będziemy mogli korzystać z 400km nowych inwestycji drogowych.

S3 Jordanowo – Świebodzin Północ

Odcinek S3 Jordanowo - Świebodzin Północ
Odcinek S3 Jordanowo – Świebodzin Północ

Dziś o godzinie 14 otwarto węzeł w Jordanowie pozwalający na wjazd i wyjazd z autostrady A2. Dzięki temu nie trzeba będzie wybierać zjazdu w Trzcielu czy Nowym Tomyślu, aby włączyć się do autostradowego ruchu. Otwarcie węzła w Jordanowie wiąże się także z udostępnieniem do ruchu fragmentu drogi ekspresowej S3, którą swobodnie pojadą pojazdy osobowe oraz ciężarowe do węzła Świebodzin Północ.

A4 Jarosław Wschód – Przemyśl

Odcinek A4 Jarosław Wschód - Przemyśl
Odcinek A4 Jarosław Wschód – Przemyśl

Na południu kraju z kolei oddano fragment autostrady A4. Będąc w województwie podkarpackim pojedziemy świeżą drogą na odcinku od węzła Jarosław Wschód do węzła Przemyśl. Dzięki temu znacząco skróci się czas podróży między Jarosławem a Przemyślem. Oddanie do użytku całego odcinka prowadzącego do węzła Jarosław Zachód uzależnione jest od zakończenia budowy tego węzła, realizowanego w ramach sąsiedniego kontraktu Rzeszów (węzeł Rzeszów Wschód) – Jarosław (węzeł Jarosław Zachód). Planowane jest to w III kwartale tego roku.

S17 Bogucin – Sielce

Odcinek S17 Bogucin - Sielce
Odcinek S17 Bogucin – Sielce

Drogowe inwestycje prowadzone są także w okolicach Lublina . Jutro, 28 maja, pojedziemy nowym odcinkiem drogi ekspresowej S17 z Bogucina do Sielc. – Jadąc od strony Lublina na nową drogę wjedziemy przez rondo w Bogucinie. Kierowcy podróżujący z przeciwnego kierunku na ekspresówkę wjadą płynnie w Sielcach, przed węzłem Kurów Zachód. Na starą trasę zjadą w Bogucinie. W ciągu miesiąca zainstalujemy na tym skrzyżowaniu światła – komentuje Krzysztof Nalewajko, rzecznik lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wszystkie powyższe odcinki na bieżąco pojawiają się zarówno w nawigacji NaviExpert, jak i w serwisie korkosfera.pl. Dzięki temu nasza nawigacja uwzględni je przy wytyczaniu trasy, a Wy będziecie mieli okazję podróżować po jeszcze świeżym asfalcie.


Podobne wpisy

22.05.2018 | FindPark

Odholowanie samochodu na koszt właściciela...

18.05.2018 | FindPark

Zasady poruszania się na parkingu

16.05.2018 | Po godzinach

Znaki – pułapki. Sprawdź czy...

27.04.2018 | Po godzinach

5 powodów, dla których powinieneś...

26.04.2018 | FindPark

Co zrobić, gdy źle zaparkowane auto...

26.04.2018 | Po godzinach

Niezatrzymanie się do kontroli drogowej...