Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.05.2015

Odkorkuj miasto sobie i… innym!

Odkorkuj miasto sobie i innym

Warszawa, Łódź, Poznań czy Kraków? W którym mieście korki są najbardziej uciążliwe? Każdy kierowca odpowie tak samo – w tym, po którym jeździ na co dzień. By odkorkować polskie miasta, postanowiliśmy wraz z operatorami sieci GSM – Play, T-Mobile i Plus – przygotować akcję „Odkorkuj miasto”, polegającą na rozdawaniu za darmo licencji na naszą nawigację, a także uświadamianiu kierowców, jak sami na co dzień mogą z walczyć z korkami. W ramach akcji można też wygrać Citroëny C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, telefony HTC, a także m.in. vouchery na paliwo.

Jak wskazują badania, korki to jedna z częstszych przyczyn nerwic u kierowców – dlatego, że powtarzają się codziennie i mają wpływ na inne dziedziny naszego życia, chociażby takie jak spóźnienia do pracy czy po dzieci do przedszkola. Jednocześnie wielu kierowców tkwi w nich na własne życzenie, wybierając codziennie te same, często najpopularniejsze trasy i ignorując fakt, że do danego miejsca można dojechać wieloma różnymi drogami. Jak zatem podróżować po mieście, by nie tracić zbędnego czasu na stanie w korkach? Oczywiście wystarczy korzystać z NaviExpert 🙂 W ramach akcji „Odkorkuj miasto” każdy użytkownik systemu Android oraz Windows Phone może odebrać za darmo 30-to dniową licencję na nawigację NaviExpert, która pozyskując na bieżąco informacje o ruchu drogowym od kierowców wie gdzie są korki i wytycza trasy, które je omijają.

Jak odebrać licencję?

W ramach akcji możemy skorzystać z wersji operatorskich nawigacji NaviExpert, czyli Nawigacji Play, NaviExpert T-Mobile oraz NaviExpert Plus lub z wersji ogólnej NaviExpert, niezależnej od operatora. By odebrać nawigację na swojego smartfona wystarczy wejść na stronę www.darmowanawigacja.pl. Po wybraniu swojego operatora lub wersji ogólnej aplikacji pojawia się instrukcja, w jaki sposób odebrać swoją nawigację. Po 30 dniach dostęp do usługi wygasa, nie jesteśmy więc narażeni na żadne dodatkowe koszty.

Co ciekawe, wielu kierowców wciąż sceptycznie podchodzi do „nawigacji omijających korki”, ale właśnie po to jest ta akcja. Dzięki niej każdy na własnej skórze może przekonać się, że zrywając z rutyną podczas codziennych podróży może oszczędzać nawet do kilkudziesięciu minut na jednej trasie.

Nie zamulaj i wygraj atrakcyjne nagrody!

Podróżując po mieście nie tylko stoimy w korkach, ale i sami je tworzymy – często zupełnie nieświadomie, przez błędy, które popełniamy. Z tego powodu akcji „Odkorkuj miasto” towarzyszy poradnik świadomego kierowcy pod tytułem „Nie zamulam”. To cykl wskazówek dotyczących tego, jak sami kierowcy mogą walczyć z korkami i… swoimi przyzwyczajeniami podczas codziennej jazdy, które do ich powstawania się przyczyniają.

Uczestnicy akcji mogą wziąć również udział w konkursie, w którym do wygrania są m.in. Citorëny C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, telefony HTC Desire 620 wraz z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, a także bony na paliwo, powerbanki oraz roczne licencje na nawigację NaviExpert.


Podobne wpisy

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka