Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

10.04.2011

Tanio i szybko – o NaviExpert w miesięczniku Mobile Internet

Okładka Mobile Internet

To już kolejny test nawigacji NaviExpert w czasopiśmie branżowym. Tym razem pozytywna opinia o NaviExpert pojawiła się w miesięczniku technologii mobilnych – Mobile Internet. W podróż na Podhale w towarzystwie Dżoany wybrał się redaktor tego miesięcznika.

Choć za korzystanie z nawigacji NaviExpert w telefonie komórkowym musimy zapłacić, to, jak zaznacza autor artykułu, wydatek ten nie musi być duży. Zaletą nawigacji jest możliwość skorzystania z krótkich abonamentów, obejmujących nawet jedną dobę (sprzedawanych w pakietach po 10 dowolnie rozbitych w roku dni). Redakcja czasopisma chwali NaviExpert również za aktualność pobieranych map.

NaviExpert korzysta z map ściąganych na bieżąco, co oznacza konieczność łączenia się z Internetem. Jednak do działania aplikacja potrzebuje stosunkowo mało danych. Pobranie i przeliczanie trasy jest błyskawiczne nawet przy połączeniu o ograniczonej przepustowości. W trakcie testu nie było też problemów z ustaleniem pozycji i jej śledzeniem. Sama wyszukiwarka, jak czytamy, „działa wręcz rewelacyjnie”. Na koniec miłych słów doczekała się także Dżoana 🙂

Podsumowując, zdaniem redaktora, aplikacja NaviExpert na tle innych nawigacji telefonicznych prezentuje się całkiem dobrze. Dlaczego NaviExpert jest programem godnym polecenia? Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru miesięcznika Mobile Internet (str. 60).


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...