Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

10.04.2011

Tanio i szybko – o NaviExpert w miesięczniku Mobile Internet

Okładka Mobile Internet

To już kolejny test nawigacji NaviExpert w czasopiśmie branżowym. Tym razem pozytywna opinia o NaviExpert pojawiła się w miesięczniku technologii mobilnych – Mobile Internet. W podróż na Podhale w towarzystwie Dżoany wybrał się redaktor tego miesięcznika.

Choć za korzystanie z nawigacji NaviExpert w telefonie komórkowym musimy zapłacić, to, jak zaznacza autor artykułu, wydatek ten nie musi być duży. Zaletą nawigacji jest możliwość skorzystania z krótkich abonamentów, obejmujących nawet jedną dobę (sprzedawanych w pakietach po 10 dowolnie rozbitych w roku dni). Redakcja czasopisma chwali NaviExpert również za aktualność pobieranych map.

NaviExpert korzysta z map ściąganych na bieżąco, co oznacza konieczność łączenia się z Internetem. Jednak do działania aplikacja potrzebuje stosunkowo mało danych. Pobranie i przeliczanie trasy jest błyskawiczne nawet przy połączeniu o ograniczonej przepustowości. W trakcie testu nie było też problemów z ustaleniem pozycji i jej śledzeniem. Sama wyszukiwarka, jak czytamy, „działa wręcz rewelacyjnie”. Na koniec miłych słów doczekała się także Dżoana 🙂

Podsumowując, zdaniem redaktora, aplikacja NaviExpert na tle innych nawigacji telefonicznych prezentuje się całkiem dobrze. Dlaczego NaviExpert jest programem godnym polecenia? Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru miesięcznika Mobile Internet (str. 60).


Podobne wpisy

14.04.2022 | Android

NaviExpert dla getne.pl – ważne...

05.04.2022 | Nawigacja NaviExpert

Dzień Grzeczności za Kierownicą. Jak...

31.03.2022 | Bez kategorii

Która aplikacja najlepiej ostrzega o...

24.03.2022 | Aktualności drogowe

Ceny paliw w Polsce Cię załamują?...

12.03.2022 | Aktualności drogowe

Fotoradary w Polsce. Co warto o nich...

03.03.2022 | badania NaviExpert

Wyższe mandaty spowolniły kierowców....