Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

01.08.2018

Noclegowy POIedynek wystartował! Wygraj weekend w SPA oraz darmowe paliwo.

Od czego zaczynasz organizowanie swoich wakacji? Od noclegu! Jest to nieodłączny element i często główny decydent każdego dłuższego wyjazdu. Hotele, motele, kwatery prywatne, agroturystyka i inne – naprawdę jest w czym wybierać 😉 Dlatego w tegorocznej edycji naszego POIedynku stawiamy właśnie na miejsca noclegowe.

 

Zasady Noclegowego POIedynku są proste. Wystarczy dodać lub edytować na mapie punkty POI z miejscami noclegowymi. Jak to zrobić? Wystarczą trzy proste kroki:

 

  1. Wejdź na stronę mobitraffic.naviexpert.pl na komputerze lub smartfonie, zarejestruj się i zaloguj.
  2. Kliknij “Dodaj POI” w menu lub przycisk z ikoną POI na smartfonie. Aby ustawić pozycję przesuń mapę. POI możesz dodawać też za pośrednictwem aplikacji NaviExpert.
  3. Uzupełnij i wyślij formularz. Im więcej podasz prawidłowych informacji o miejscu noclegowym, tym więcej punktów zdobędziesz!

 

Za każde poprawne zgłoszenie zaakceptowane przez dział map NaviExpert możesz otrzymać maksymalnie 20 punktów. A im więcej punktów zdobędziesz, tym większa szansa na główną nagrodę. Proste.

 

W tym roku jest o co walczyć, bowiem przygotowaliśmy nagrody dla aż 100 najbardziej aktywnych uczestników. A najlepsza trójka zgarnie nie tylko kasę na paliwo, ale i spędzi weekend w malowniczym Gdańsku lub Krakowie!

 

Miejsce 1: voucher na weekend w hotelu PURO Hotel w Gdańsku lub Krakowie z masażem dla dwojga, vouchery na paliwo o łącznej wartości 500 zł oraz roczna licencja na nawigację NaviExpert Polska
Miejsce 2: voucher na weekend w hotelu PURO Hotel w Gdańsku lub Krakowie z kolacją dla dwojga, vouchery na paliwo o łącznej wartości 300 zł oraz roczna licencja na nawigację NaviExpert Polska
Miejsce 3: voucher na weekend w hotelu PURO Hotel w Gdańsku lub Krakowie, vouchery na paliwo o łącznej wartości 200 zł oraz roczna licencja na nawigację NaviExpert Polska

 

Pełną listę nagród, zasady, regulamin oraz aktualne wyniki Noclegowego POIedynku znajdziesz na stronie www.naviexpert.pl/konkurspoi

 

 

To co, staniesz do POIedynku? 🙂

 


Podobne wpisy

27.10.2023 | Aktualności drogowe

1 listopada na polskich drogach

29.08.2023 | Konkursy

Osiemnastka NaviExpert. Świętuj...

28.08.2023 | badania NaviExpert

RAPORT: Czy wysokie ceny zepsuły nam...

04.08.2023 | Co nowego?

Odcinkowy pomiar prędkości...

10.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

7 rzeczy, o których warto pamiętać...

05.07.2023 | Nawigacja NaviExpert

Wyjazd z psem za granicę – jak się...
do góry
NaviExpert ©2023.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
innowacyjna gospodarka