Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

11.03.2011

Nawigacja Orange – NaviExpert w Orange

NaviExpert w telefonie Orange

Każda z sieci GSM, z którymi obecnie współpracuje NaviExpert (Orange, Era oraz Play), ma w swojej ofercie wersję brandowaną NaviExpert, czyli taką, w której to operator decyduje o szczegółach oferty i abonamentów. W poprzednim artykule opisaliśmy ofertę NaviExpert w Play, tym razem skupimy się na NaviExpert w Orange. Operator nazwał swoją usługę „Nawigacja Orange” i pod taką możecie używać nawigacji NaviExpert, jeśli macie telefon w sieci Orange i chcecie skorzystać z pakietów doliczanych do waszych abonamentów telefonicznych.

Orange oferuje wszystkim swoim abonentom posiadającym odpowiednie telefony  nawigację w 4 pakietach: 7-dniowym, 1-miesięcznym oraz 12- i 24-miesiecznym. W artykule poniżej znajdziecie wszystkie informacje dotyczące kompatybilności telefonów, sposobów na instalację nawigacji w Orange oraz cenników usługi.

Zaletą korzystania z pakietów w ramach abonamentu w Orange jest, podobnie jak w Play, wliczenie kosztów transmisji GPRS w cenę pakietu nawigacji. Oznacza to, że wykupujecie jedynie któryś z pakietów i niezależnie od tego, jak często z niego korzystacie, płacicie stały abonament bez dodatkowych kosztów. Takie rozwiązanie może być szczególnie korzystne dla osób, które nie posiadaja dodatkowych pakietów internetowych lub nie chcą ponosić dodatkowych kosztów zwiazanych z używaniem transmisji GPRS.

Cennik i pakiety Nawigacji Orange

Nawigacja Orange pakiet na 7 dni pakiet na 1 m-c pakiet na 12 m-cy pakiet na 24 m-ce
opłata z VAT  9,99 zł 24,99 zł 149,45 zł 243,99 zł

(dane aktualne na 11-03-2011)

Warto zobaczyć – Nawigacja Orange

Wszystkim zainteresowanym nawigacją w Orange polecamy uruchomienie dwóch poniższych linków. W pierwszym dowiecie się, jak aktywować, w zależności od waszej taryfy, nawigację Orange, zaś drugi link prowadzi do multimedialnej prezentacji Nawigacji w Orange.

Informacje o Nawigacji Orange na stronie operatora

Prezentacja Orange – zobacz jak wygląda nawigacja w Orange

Jeśli macie jakieś pytania i uwagi odnośnie nawigacji Orange, zapraszamy do komentowania.


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...