Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

27.03.2013

Nawigacja Orange od NaviExpert na BlackBerry 10

Nawigacja Orange od NaviExpert na BlackBerry 12

BlackBerry wprowadza do Polski swój nowy flagowy model Z10 z systemem BlackBerry 10. A razem z nim wprowadzamy się i my przygotowując Nawigację Orange przystosowaną do działania na świeżych „jeżynach”.

Wczorajsza premiera BlackBerry Z10 w kanadyjskiej ambasadzie, w której mieliśmy przyjemność wziąć udział, tylko utwierdziła nas w przekonaniu, że Z10 to smartfon, na którego warto zwrócić uwagę. Jest to zarazem pierwszy model (poza Q10, póki co niedostępnym w Polsce) oparty na nowym systemie operacyjnym BlackBerry 10.

NaviExpert na BlackBerry 10
NaviExpert na BlackBerry 10

Nowa platforma to dla nas nowe wyzwanie, dlatego też postanowiliśmy przygotować wersję Nawigacji Orange na BlackBerry 10. Ci, którzy jeździli już wcześniej z Nawigacją Orange na Androidzie nie zauważą większych zmian w działaniu oraz wyglądzie samej aplikacji na BlackBerry 10. Nawigacja Orange to bowiem nawigacja skutecznie omijająca korki i remonty dzięki technologii Community Traffic online, chroniąca przed mandatami dzięki ostrzeżeniom CB o m.in. fotoradarach i kontrolach drogowych oraz zapewniająca dostęp do zawsze aktualnych map. I te wszystkie kluczowe funkcje znane z innych systemów operacyjnych pojawią się również na telefonach z BlackBerry 10. Obecnie dokonujemy finalnych testów aplikacji, zatem wkrótce możecie oczekiwać jej premiery.

Nowy BlackBerry Z10 to najszybszy i najbardziej zaawansowany smartfon BlackBerry w historii, o charakterystycznym, eleganckim wzornictwie. Wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB miejsca w pamięci wewnętrznej oraz gniazdo na karty pamięci o pojemności do 64 GB. Pojemnościowy ekran multitouch o przekątnej 4,2 cala wyświetla niezwykle wyraźne, ostre i żywe obrazy dzięki najnowszym osiągnięciom w dziedzinie technologii ekranów o gęstym rozmieszczeniu pikseli. Smartfon jest wyposażony w wymienną baterię, wyjście micro HDMI do prezentacji oraz zaawansowany czujnik NFC do obsługi mobilnych płatności i wymiany informacji w technologii bezstykowej.

Wyłącznym dystrybutorem aplikacji NaviExpert pod marką Nawigacja Orange na BlackBerry jest sieć Orange.


Podobne wpisy

01.09.2022 | Aktualności drogowe

Ostatni dzwonek, by nie zapunktować...

24.08.2022 | badania NaviExpert

RAPORT. Jak drożyzna wpłynęła na...

19.07.2022 | Co nowego?

NaviExpert na Android Auto w Google Play

04.07.2022 | badania NaviExpert

Czy wyższe ceny benzyny robią wrażenie...

14.06.2022 | Aktualności drogowe

Droga droga na wakacje? Podpowiadamy,...

09.06.2022 | Nawigacja NaviExpert

Polacy za kółkiem. Jak wypadamy na...