NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz

22.05.2013

Nawigacja dla motocyklistów

Nawigacja dla motocyklistów

Trwa sezon motorowy, motocykliści ruszają w trasę i spotykają się na zlotach. W dotarciu do celu pomoże NaviExpert, który równie dobrze sprawdza się jako nawigacja dla motocyklistów.

Fani dwóch kółek chcący dotrzeć do celu najszybszą drogą omijającą korki, a także zawczasu wiedzieć o fotoradarach czy przydrożnych kontrolach policji, nie muszą martwić się zakupem specjalnego urządzenia do nawigowania. Wystarczy telefon z odbiornikiem GPS i pakietem danych internetowych, uchwyt oraz słuchawka Bluetooth, by móc korzystać z NaviExpert podróżując motocyklem.

Większość producentów popularnych modeli telefonów w swojej ofercie posiada dedykowane dla nich uchwyty, które pasują również do motocykli. Dobry uchwyt to podstawa, dlatego warto rozejrzeć się za czymś wytrzymałym, o stabilnym mocowaniu. Na rynku znajdziemy bowiem solidne uchwyty pasujące także do starszych modeli telefonów.

Udogodnieniem dla motocyklistów będzie również słuchawka Bluetooth. Nawigacja NaviExpert posiada komunikaty głosowe, dzięki którym jadąc motorem możemy wzrok w pełni skupić na drodze, nie zerkając co chwila na ekran telefonu. Znacznym udogodnieniem w nawigacji dla motocyklisty jest również możliwość głosowego wyszukiwania interesującego nas miejsca czy adresu. W NaviExpert wystarczy dotknąć przycisk mikrofonu na ekranie głównym, a następnie wypowiedzieć interesujący nas cel podróży.

Będąc odpowiednio przygotowanym pozostaje tylko pobrać nawigację dla motocyklisty. Każdy chętny może przetestować NaviExpert za darmo przez 7 dni. To co? W drogę!


Podobne wpisy

17.11.2017 | Nawigacja NaviExpert

Jaka nawigacja najlepsza? NaviExpert...

17.11.2017 | FindPark

Jak w 4 krokach stać się MacGyverem...

14.11.2017 | Rysiek

5 filmowych sytuacji, które się NIE...

09.11.2017 | Aktualności drogowe

Dzień Niepodległości – zmiany w...

07.11.2017 | Nawigacja NaviExpert

NaviExpert najlepszą nawigacją na smartfony...

03.11.2017 | Aktualności drogowe

Półmaraton w Gdańsku – utrudnienia...