Naviexpert

NaviExpert

Pobierz i testuj za darmo!

Pobierz Pobierz

15.04.2011

NaviPlan Polska i Europa taniej tylko do końca kwietnia

Paryż z naviExpert

Podróżujesz samochodem po Europie w celach zawodowych, a może planujesz wyjechać własnym autem na wakacje do innego kraju europejskiego? Jeśli tak, skorzystaj z promocyjnej oferty na NaviExpert na Polskę i Europę. Do końca kwietnia dwuletni abonament NaviPlan Polska i Europa jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie 169 zł.

Ściągnij na swoją komórkę NaviExpert i podróżuj bez granic!

Abonament NaviPlan Polska i Europa to idealne rozwiązanie dla osób jeżdżących dużo po Polsce i Europie. Abonament obejmuje mapę Polski z funkcją omijania korków i utrudnień oraz szczegółowe i aktualne mapy 31 państw. Biorąc pod uwagę, że ceny transmisji GPRS na terenie UE stają się coraz niższe, warto już dziś poważnie rozważyć korzystanie z NaviExpert także w naszych podróżach zagranicznych.

Z decyzją warto się pośpieszyć, bo promocja trwa tylko do końca kwietnia. Przypomnijmy, że w standardowa cena abonamentu NaviPlan Polska i Europa na 24 miesiące wynosiła 199 zł. Jeśli natomiast decydujemy się na licencję miesięczną, zapłacimy 29 zł.

Zobacz kraje objęte mapami NaviExpert

Poza Polską kraje objęte mapami to: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Węgry, Irlandia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy.

Więcej informacji o abonamentach na stronie https://pay.naviexpert.com/order/.


Podobne wpisy

23.04.2024 | Aktualności drogowe

Majówka 2024 – raport drogowy 

29.03.2024 | Aktualności drogowe

Wielkanocne podróże. Wiemy jak wyglądały...

30.01.2024 | Nawigacja NaviExpert

Podsumowanie 2023 roku w NaviExpert

21.12.2023 | Aktualności drogowe

„Driving home for Christmas”?...

01.12.2023 | Aktualności drogowe

Odcinkowy pomiar prędkości [LISTA miejsc]

25.11.2023 | Aktualności drogowe

Kierowcy pod czujnym okiem kamery [LISTA...